REKLAMA

Wynajem magazynów samoobsługowych to nowa usługa na polskim rynku. Na razie dostępna jest w wybranych dużych miastach, wśród których znajduje się Wrocław. Z uwagi na rosnący popyt na powierzchnie magazynowe specjaliści wróżą tej branży świetlaną przyszłość.

Polska jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej, jeśli chodzi o rozwój rynku magazynowego. Postępująca urbanizacja i rozwój wielu firm sprawiają, że zapotrzebowanie na nowatorskie rozwiązania jest coraz większe. Nie bez powodu usługa self storage we Wrocławiu polegająca na wynajmowaniu magazynów samoobsługowych staje się jednym z najważniejszych trendów w obszarze nieruchomości komercyjnych.

 

Wrocław ważnym punktem na gospodarczej mapie Polski

 

Wrocław jako jedno z największych polskich miast jest bardzo ważnym ośrodkiem biznesowym i gospodarczym (i nie tylko). Z inwestycyjnego punktu widzenia jest godnym uwagi miejscem, co jest zasługą m.in. atrakcyjnej lokalizacji geograficznej. Dysponuje świetnie rozbudowaną siecią transportową, co przekłada się na funkcjonalne połączenia nie tylko pozostałymi częściami Polski, ale i z Europą Zachodnią. Wszystkie te aspekty mają wpływ na dynamiczny rozwój rynku nieruchomości komercyjnych, na którym magazyny self storage we Wrocławiu odgrywają ważną rolę. Firmy takie jak Kangu Self Storage specjalizujące się w wynajmowaniu magazynów samoobsługowych stawiają na Wrocław i Dolny Śląsk, gdyż w ich oczach jest to obszar odznaczający się ogromnym potencjałem.

 

Magazyn self storage – czy to się opłaca?

 

Usługa self storage we Wrocławiu skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Największą jej zaletą jest to, że w rachubę wchodzi możliwość wynajęcia niewielkiej powierzchni magazynowej. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść magazynów self storage we Wrocławiu są koszty wynajmu – znacznie niższe niż w przypadku wynajmowania tradycyjnego magazynu. Przykładowo za wynajęcie boksu o powierzchni 1 m kw. trzeba w stolicy Dolnego Śląska zapłacić średnio ok. 100 zł netto za miesiąc.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki