Twój Sekret – nowa klinika kosmetologii i medycyny estetycznej

Filmowa relacja z otwarcia nowej Kliniki kosmetologii i medycyny estetycznej – Twój Sekret, w centrum Jaworzna przy ulicy Sienkiewicza 3.

REKLAMA

https://www.facebook.com/Tw%C3%B3jsekret-1841502479291097/

Jesteśmy po to aby dać ukojenie Twoim zmysłom i spowodować abyś była zawsze otulona pięknem. TWÓJ SEKRET to wyjątkowe miejsce, w którym do piękna podchodzimy kompleksowo. Począwszy od pielęgnacji dłoni, poprzez sylwetkę, na skórze oraz ogólnym samopoczuciu skończywszy. Nasz personel to specjaliści, którzy wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania i najbardziej zaawansowane technologie pozwalające osiągać doskonałe efekty w zakresie Kosmetyki, Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Poznaj pełną gamę zabiegów medycyny estetycznej w naszej klinice. Wypełniacze nici liftingujące, osocze bogatopłytkowe, usuwanie blizn, usuwanie naczynek i nasze nowości.

Jeśli chcesz:

  • odzyskać młody wygląd skóry,
  • pozbyć się zmarszczek,
  • poprawić owal twarzy,
  • powiększyć usta,
  • poprawić wygląd policzków, to u nas znajdziesz rozwiązanie.

Zapewniamy fachową pomoc.

Dzięki naszym zabiegom odzyskasz młody, naturalny wygląd skóry bez efektu sztuczności przy maksymalnym bezpieczeństwie.

W naszym gabinecie znajdziesz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak:

Ostrzykiwanie Zabieg polecany dla osób borykających się np. z marszczkami na czole. Poprzez podanie toksyny botulinowej uzyskujemy rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry, a także znaczne zmniejszenie wydzielania potu (w przypadku leczenia nadpotliwości).

Mezoterapia cienkoigłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP) jest zabiegiem mającym na celu rewitalizację skóry, poprawę jej napięcia i elastyczności, a także jej zagęszczenie i rozświetlenie, przez co skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Dzięki odpowiedniej obróbce krwi własnej pacjenta (pobranej przy użyciu specjalnego zestawu zabiegowego, a następnie poddanej odpowiedniej obróbce – odwirowaniu i separacji osocza), otrzymujemy autologiczny koncentrat płytek krwi, zawieszony w niewielkiej ilości osocza. Płytki krwi zawierają ponad 60 substancji czynnych – naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń i regeneracji narządów.

Wypełniacze

Preparaty nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Mezoterapia igłowa to dostarczanie w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w specjalistycznych preparatach leczniczych poprzez iniekcje skórne. Zabieg ma za zadanie pobudzić, zrewitalizować, odżywić i zregenerować tkankę. Systematycznie stosowane zabiegi mezoterapii powodują regenerację skóry oraz jej odmłodzenie. Pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, powodują wyraźny wzrost nawilżenia skóry, poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Mezoterapia igłowa przynosi efekt, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Zwykle jest to seria 4-6 zabiegów, którą należy powtarzać co 4-6 miesięcy. Zabiegi najlepiej przeprowadzać zimą lub wczesną wiosną, gdyż słońce może powodować przebarwienia w miejscu iniekcji.

Jeśli nie wiesz, który zabieg jest idealny dla Ciebie, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na konsultacje do specjalisty.

Tekst sponsorowany

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki