Bezinwazyjny lifting HI-FU w klinice Twój Secret

Co to za zabieg i na czym polega?

REKLAMA

Zabieg HI-FU jest obecnie coraz bardziej popularnym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Wpływa na to jego wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo. Do przeprowadzenia zabiegu nie potrzebny jest skalpel, wykorzystywane są jedynie ultradźwięki, które poprawiają napięcie i zwiększają elastyczność skóry, oraz redukują nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg HI-FU jak zostało wyżej wspomniane, to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, w którym wykorzystuje się ultradźwięki.

JAK DZIAŁA ZABIEG HI-FU?

Zabieg HI-FU powoduje wystąpienie dwóch zjawisk- termicznego oraz mechanicznego. W pierwszym przypadku tkanka absorbuje ultradźwięki i dochodzi do wzrostu temperatury, co z kolei wywołuje koagulację tkanki. Drugie zjawisko polega na wytwarzaniu się pęcherzyków gazu wewnątrz komórki, powodując wzrost ciśnienia i w konsekwencji niszcząc strukturę komórki.

Zabieg HI-FU jest wykonywany najczęściej na skórze twarzy i szyi, ale oczywiście nie tylko. Wpływa on na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. W efekcie zabiegu HI-FU skóra twarzy jest bardziej wygładzona, zagęszczona oraz poprawia się jej napięcie. Zabieg zapewnia również redukcję zmarszczek, odmłodzenie owalu twarzy, opóźnienie procesu starzenia się skóry, zmniejszenie opadających policzków oraz rozstępów i blizn.

SKUTECZNOŚĆ ZABIEGU?

Skuteczność zabiegu jest bardzo wysoka. Bezpośrednio po zabiegu można dostrzec poprawę kondycji skóry. Na pełne efekty przeprowadzonego zabiegu należy jednak poczekać do 90 dni, gdyż wtedy zakończy się pełen proces regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu.

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej TWÓJ SECRET serdecznie zaprasza na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Strona na Facebooku: TWÓJ SECRET

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki