fot.pixabay

Dzień Ojca Polacy świętują już od kilkudziesięciu lat. Pierwsze obchody datuje się na 1956 r. Choć to święto nie jest aż tak popularne jak Dzień Matki, tatusiowie nie mniej zasługują przecież na upominek i szczególną życzliwość tego dnia. Zapomnieliście o ich dniu? Spieszymy z pomocą i garścią pomysłów na prezenty „last minute”. 

REKLAMA

Dzień Ojca świętujemy już dziś, 23 czerwca, więc nawet najsprawniejszy kurier nie zdąży niestety dostarczyć przesyłki z internetowego sklepu pod nasze drzwi. Pozostaje więc szukać podarku stacjonarnie. Kierunków można obrać kilka, w zależności od tego, jakie potrzeby ma tata. Księgarnia, drogeria, sklep z narzędziami, odzieżowy, a może cukiernia?

Tych tatusiów, którzy lubią relaksować się po pracy przy dobrej lekturze, na pewno ucieszy nowa pozycja na półce z literaturą. Wśród tytułów dedykowanych mężczyznom znajdują się na przykład takie jak „Sto milionów dolarów” – Lee Child, „Niepokorni” – Vincent V. Severski czy „Wotum zaufania” – Remigiusz Mróz. Dobrym pomysłem będzie też książka związana z zainteresowaniami taty albo prenumerata czasopisma.

Jeżeli nie do końca znamy jego gust, bezpiecznym rozwiązaniem będzie zakup kosmetyków – produktów do pielęgnacji brody, zestawu do golenia czy perfum. Drogerie oferują szeroki asortyment kosmetyków dedykowanych mężczyznom.

A może przy okazji Dnia Ojca chciałbyś zadbać o relację rodziców i ich wolny czas? Bilet do kina, karta podarunkowa na wspólny pobyt w SPA, a może świeże sushi prosto pod ich drzwi? Ogranicza Cię tylko wyobraźnia i… portfel.

Wśród uniwersalnych produktów, które przydadzą się każdemu tatusiowi, są na przykład skórzany pasek, zegarek, ładny krawat na szczególną okazję, ulubiony alkohol albo kosz słodyczy. Ciekawym pomysłem, który może idealnie sprawdzić się w tak deszczowy czerwiec jak ten, jest też wykupienie dostępu do jednej z popularnych platform z filmami i serialami.

Nie zależnie od tego, co podarujecie swoim tatusiom, z pewnością każdego z nich ucieszy pamięć i szczere życzenia od ukochanego dziecka.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki