#GaszynChallenge w wykonaniu strażaków w OSP w Jeleniu

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworznie Jeleniu dołączyli do #GaszynChallenge! Po zebraniu ponad 9 milionów złotych na leczenie 18-miesięcznego Wojtka Howisa, pieniądze zbierane są na kolejne dziecko chore na rdzeniowy zanik mięśni – 6-miesięczną Sandrę.

REKLAMA

Filmik z wykonanego zadania:

Dziękujemy za nominacje ? #GaszynChallengeOSP Pińczyce Ochotnicza Straż Pożarna Katowice-Zarzecze Przyjmujemy wyzwanie ?Do wykonania zadania nominujemy:OSP Ciężkowice w Jaworznie Ochotnicza Straż Pożarna Byczyna w Jaworznie Ochotnicza Straż Pożarna Kosztowy Drużyna Sandry (Śląsk).Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Sandry. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra

Opublikowany przez OSP w Jaworznie-Jeleniu Piątek, 12 czerwca 2020

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworznie Jeleniu wzięli udział w #GaszynChallenge po nominacji od OSP w Pińczycach i OSP w Katowicach-Zarzeczu.

Przypomnijmy, że #GaszynChallenge to akcja, której początkowo celem była zbiórka funduszy na leczenie cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni 18-miesięcznego Wojtka Howisa z Galewic, jednak po zebraniu całej kwoty potrzebnej na zakup leku, czyli 9 milionów złotych, pomysłodawcy wyzwania postanowili je kontynuować – teraz fundusze zbierane są na leczenie 6-miesięcznej Sandy, jak Wojtek cierpiącej na SMA.

Wyzwanie polega na zrobieniu 10 pompek i wpłacie 5 zł, lub też samej wpłacie 10 zł na rzecz chorej Sandry.

Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje 3 kolejne instytucje, które mają 48 godzin na wykonanie zadania. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworznie Jeleniu wzięli udział w #GaszynChallenge po nominacji od OSP w Pińczycach i OSP w Katowicach-Zarzeczu.

Wyzwanie w wykonaniu innych jaworznickich jednostek:

Jaworzniccy policjanci podejmują wyzwanie strażaków w #GaszynChallenge

Jaworzniccy strażacy podejmują wyzwanie w szczytnym celu

Jaworzniccy strażnicy miejscy dołączają do #GaszynChallenge!

źródło: OSP Jaworzno Jeleń