Javobike – sklep rowerowy SCOTT w Jaworznie

Javobike – sklep rowerowy to miejsce przyjazne rowerzystom, gdzie o rowerach można porozmawiać ludzkim głosem i skorzystać z profesjonalnego doradztwa przy wyborze właściwego dla siebie sprzętu.

REKLAMA

Dobrze dobrany rower zmienia jakość życia. Wpływa na nawyki, zdrowie, kondycję, a dalej – samopoczucie i radość z życia.

Coraz więcej osób podchodzi do tego wyboru świadomie, rozważnie, z namysłem – i świetnie! Warto odwiedzić kilka punktów, warto porozmawiać ze sprzedającymi, ale przede wszystkim przymierzyć kilka rowerów i przejechać się na nich choć odrobinę. Zachęcamy do tego, aby w kwestii wyboru roweru być bardzo wybrednym. Dlaczego?

Większości osób wydaje się, że chodzi o klasę przerzutek, amortyzatora, czy też atrakcyjną cenę roweru. Też, choć nie jest to najważniejsze. Kluczowy jest dobór ramy roweru do budowy ciała danej osoby i optymalnej pozycji na rowerze – a tutaj geometrie ram się różnią i między producentami, i między liniami rowerów danego producenta. Bardzo istotny jest styl jazdy i sposób użytkowania roweru, plany jakie wobec niego mamy. Nie bez znaczenia jest też dotychczasowe doświadczenia z jazdą na rowerze i to, na ile jesteśmy wysportowani i elastyczni, słowem na co już dziś jest gotowe nasze ciało. Często od razu wiadomo, gdy ktoś wsiada na dany rower w konkretnym rozmiarze, że „to to”. Dość często nie ma tej jasności i warto dodatkowo skorzystać z sugestii profesjonalnego sprzedawcy, który szczerze doradzi lub wręcz odradzi wybór konkretnego modelu lub rozmiaru. Tak, to prawda, niekiedy zniechęcamy do zakupu.

Po czym poznamy, że kupiliśmy właściwy rower?

Po tym, że rzuca nam pewnego rodzaju wyzwanie, wyrywa z kanapy, zachęca nas do częstszej jazdy. Zachęca i tym jak wygląda, i tym jak się na nim czujemy. Chodzi o osiągnięcie stanu nie jazdy „na” rowerze, a jazdy „z” rowerem. Wiecie, co mamy na myśli? Po tym, że na myśl o przejażdżce uśmiechamy się. Po tym, że nasz apetyt na więcej rośnie.

W Jaworznie z roku na rok coraz więcej osób wsiada na rowery, i odkurzając stare i kupując nowe. Jednocześnie coraz więcej osób jeździ już nie tylko rekreacyjnie, ale i ze sportowym zacięciem: na rowerach szosowych czy też górskich MTB, rowerach o coraz większych możliwościach. Rośnie szerokość oferty dla rowerzystów, która jest dostępna w Jaworznie,  naszym mieście, na co z radością reagują mieszkańcy.

Javobike to sklep rowerowy w Jaworznie, autoryzowany dealer marki SCOTT.

W Javobike mieści się profesjonalny serwis rowerowy, bazujący na komponentach Shimano.

Sklep mieści się w Jaworznie na Dąbrowie Narodowej przy ul. Katowickiej 35a.

https://www.facebook.com/javobike.rowery/
www.javobike.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki