Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jaworznie dołączyli do zbiórki pieniędzy dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni 18-miesięcznego Wojtka i po nominacji od policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie wzięli udział w #GaszynChallenge.

REKLAMA

Filmik z zadania w wykonaniu Straży Miejskiej w Jaworznie znajdziecie poniżej:

#GaszynChallenge

#GaszynChallenge Dziękujemy za nominację Komendzie Miejskiej Policji w Jaworznie Do wykonania zadania nominujemy:Straż Miejska w EłkuStraż Miejska w ZabrzuPrewencja / Profilaktyka / Edukacja – Straż Miejska WrocławiaZadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie lub na stronie osoby nominującej.Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10zł, jeśli wykonają to 5zł na konto Wojtusia z poniższego linku.Czas na wykonanie to 48h.https://www.siepomaga.pl/wojtus?ts=adw-dynamic&gclid=EAIaIQobChMIhp2c-Nft6QIVioeyCh2XWAh-EAAYASAAEgJTgfD_BwEDziękujemy GEOsfera Jaworzno za pomoc w realizacji zadania.

Opublikowany przez Straż Miejska w Jaworznie Środa, 10 czerwca 2020

Jaworzniccy strażnicy miejscy do zadania, zgodnie z założeniami akcji, wyznaczyli: Straż Miejską w Ełku, Straż Miejską w Zabrzu i Straż Miejską z Wrocławia.

Przypomnijmy, że #GaszynChallenge to akcja mająca na calu zbiórkę funduszy na leczenie cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni 18-miesięcznego Wojtka Howisa z Galewic. Wyzwanie polega na zrobieniu 10 pompek i wpłacie 5 zł, lub też samej wpłacie 10 zł na rzecz chorego Wojtka.

W akcji #GaszynChallenge wzięli już udział policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie oraz strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie.

Wyzwanie w wykonaniu jaworznickich policjantów:

Jaworzniccy policjanci podejmują wyzwanie strażaków w #GaszynChallenge

#GaszynChallenge strażaków i więcej o całej akcji:

Jaworzniccy strażacy podejmują wyzwanie w szczytnym celu

źródło: Straż Miejska w Jaworznie

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement