Budujące promocje, elektryzujące rabaty i płytkie ceny – a to wszystko w jednym miejscu. Outlet Płytek i hurtownia materiałów budowlanych LUBAR w Jaworznie w dniach 19-20 czerwca organizują kiermasz. Sprawdź, co będzie można „upolować”.

REKLAMA

Outlet Płytek LUBAR od wielkiego otwarcia w listopadzie zaopatrzył w płytki wielu jaworznian, jak i inwestycje prowadzone w mieście. Ceny tutaj są niskie na co dzień. Czy może być jeszcze taniej?

– Na kiermasz, który odbędzie się w dniach 19-20 czerwca, przygotowaliśmy rabaty na wybrany asortyment. Będzie można zakupić płytki dobrej jakości, w różnych stylach, do każdego pomieszczenia w domu. A ceny będą się zaczynać od 3,99 zł za m2. Taka okazja często się nie zdarza – podkreśla Alicja Kąkol, kierownik Outletu Płytek LUBAR.

Jeśli więc:
• wymieniasz piec i szukasz niedrogich płytek do kotłowni,
• wykańczasz garaż i potrzebujesz łatwych w utrzymaniu czystości płytek na posadzkę,
• aranżujesz ogród i zamierzasz zrobić nawierzchnię tarasową z płytek,
• planujesz metamorfozę balkonu i szukasz funkcjonalnych oraz ponadczasowych płytek,
• robisz remont kuchni lub łazienki i chciałbyś kupić modne, ale niedrogie płytki,
to koniecznie odwiedź LUBAR w najbliższy piątek i sobotę.

Duży wybór płytek ceramicznych w wyjątkowych cenach to jednak nie wszystko. Outlet Płytek w Jaworznie szykuje na kiermasz niespodziankę – po raz pierwszy w ofercie pojawią się baterie i umywalki! Oczywiście w outletowych cenach.

Poza tym kiermaszowi płytek będzie towarzyszyła wyprzedaż elektronarzędzi. Jakich okazji można się spodziewać?

– Zaplanowaliśmy promocje na określony sprzęt topowych marek. Na kiermaszu pojawią się m.in. wiertarki, młotowiertarki, wkrętarki, wyrzynarki i szlifierki z rabatem do 25%. Elektronarzędzia te przydadzą się zarówno na budowie, jak i w przydomowym warsztacie. Coś dla siebie znajdą więc wykonawcy oraz majsterkowicze czy „złote rączki”. Już teraz warto zarezerwować sobie czas, żeby nas odwiedzić – mówi Grzegorz Kamiński, kierownik Oddziału LUBAR w Jaworznie.

***

Kiermasz płytek i elektronarzędzi odbędzie się w dniach 19-20 czerwca w LUBAR w Jaworznie przy ul. Tetmajera 1a.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki