24 czerwca na jaworznickim rynku odbyło się spotkanie sympatyków Krzysztofa Bosaka. Jaworznianie popierający kandydata Konfederacji zebrali się by zachęcić innych mieszkańców do takiego samego wyboru. Ponad 50 zebranych rozdawało ulotki i prezentowało program wyborczy. Na koniec wykonano wspólne zdjęcie.

REKLAMA

Uczestnicy przypomnieli na wstępie o wizycie Krzysztofa Bosaka podczas trwającej kampanii:

Krzysztof Bosak był jedynym kandydatem na Prezydenta RP, który odwiedził Jaworzno. Miało to miejsce w grudniu 2019 roku , kiedy odbywały się w Konfederacji ogólnopolskie prawybory: pierwsze i jedyne, naprawdę demokratyczne prawybory.

Jaworzniccy sympatycy podsumowali także okres kampanii wyborczej w Jaworznie. Jak mówi jeden z przedstawicieli:

W samym mieście rozwieszonych zostało ponad sto banerów Krzysztofa Bosaka (w miejscach, które nie stanowią zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego).

Oprócz banerów i plakatów do tysięcy skrzynek pocztowych trafiły również ulotki wyborcze z informacją o Krzysztofie Bosaku.

Dlatego też możemy z dumą powiedzieć, że każdy mieszkaniec naszego pięknego grodu miał możliwość dowiedzenia się, iż w wyborach prezydenckich 28 czerwca można zagłosować na Krzysztofa Bosaka – kandydata, który stanowi jedyną realną alternatywę jeśli chodzi o program jak i styl uprawiania polityki.

Zebrani przypomnieli także najważniejsze postulaty swojego kandydata:
‘’Piątka Bosaka, Plan Bosaka, Pakiet Antykryzysowy, Pakiet dla medyków, Pakiet Polskiego Kierowcy’’

Zachęcili także do zaangażowania w inicjatywę Pilnujwyborow.pl

Mamy świadomość, jak trudne organizacyjnie będą to wybory, i że brakuje osób do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych. Dlatego prosimy wszystkich uczciwych wyborców, by zainteresowali się i zaangażowali w akcję: PilnujWyborow.pl.

Autor: Paweł Chowaniak

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki