REKLAMA

Poznaj repertuar wydarzeń kulturalnych w Poznaniu

Koronawirus na wiele tygodni zamroził repertuar kin, teatrów i klubów. Na szczęście, z każdym dniem odbywa się coraz więcej wydarzeń – oczywiście z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie aktualnie w Poznaniu.

Wydarzenia kulturalne to dla wielu osób najlepsza forma rozrywki i odprężenia po ciężkim tygodniu pracy. Pozwalają uczestniczyć w czymś, do czego nie mają one dostępu na co dzień. Przenoszą w świat kina, literatury i muzyki. Poruszają najczulsze struny duszy i uwrażliwiają na otaczający świat. Poniżej krótki przegląd wydarzeń kulturalnych, które w najbliższym czasie odbędą się w Poznaniu.

Koncert „Tribute to Frank Sinatra” – wydarzenia kulturalne Poznań

Jeżeli tęsknisz za świetną muzyką, będziesz miał okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Koncert dla upamiętnienia Franka Sinatry rozpocznie się 27 czerwca o godzinie 20.00 w Restauracji Sarbinowskiej przy ul. Obodrzyckiej 63. Wystąpią Martin Stempel & Band Swing Jazz Latin & Evergreens. Jeśli chodzi o Poznań, rozrywka pozwoli Ci zapomnieć o codziennych obowiązkach. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie https://gopoznan.pl/wydarzenia/rozrywka/.

Poznański Klub Podróżnika – spotkanie z reporterką Stasią Budzisz

Spotkanie zatytułowane „Pokazucha – na gruzińskich zasadach” z reporterką Stasią Budzisz stanowi świetną okazję, by poznać Gruzję. Jednak nie w tych obrazach, które upowszechniają środki masowego przekazu. Autorka zaprezentuje kraj daleki od folderów turystycznych, nieidealny, za to prawdziwy. Podczas spotkania zachowane zostaną wszelkie zasady bezpieczeństwa – co drugie miejsce będzie wolne. Wydarzenie zaplanowano na 2 lipca o godzinie 19.00 w Kinie Rialto przy ul. Dąbrowskiego 38. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę https://gopoznan.pl/.

Sąsiedzka wymiana roślin i książek

W dobie popularności trendów ekologicznych coraz więcej osób docenia ideę wymiany rzeczy – zamiast nieustannego kupowania nowych. 29 czerwca na godzinę 13.30 zaplanowano sąsiedzką wymianę roślin i książek, która stanowi część akcji Bloki. Świetna inicjatywa dla wszystkich tych, które chcą podzielić się tym, co jest im zbędne i wejść w posiadanie pięknej roślinki czy ciekawej lektury.

Towarzyskie Targi Vintage

28 czerwca w samo południe rozpoczną się Towarzyskie Targi Vintage. To świetna okazja do pozbycia się dawno niepotrzebnych ubrań i szansa na znalezienie modowej perełki. Podczas spotkania będą zastosowane podstawowe środki bezpieczeństwa, w tym płyn do dezynfekcji rąk. Jeśli na najbliższą niedzielę zaplanowałeś sobie Poznań, wydarzenia związane z bardziej kameralnymi spotkaniami pozwolą Ci ciekawie spędzić czas.

Koncert Darii Zawiałow – Nocny Targ Towarzyski

30 lipca o godzinie 19.00 na Nocnym Targu Towarzyskim odbędzie się koncert Darii Zawiałow. Wokalistka zaprezentuje repertuar w ramach cyklu „Letnie historie”. Niezapomniane emocje, letnia energia i wakacyjna beztroska czekają na Ciebie przy ul. Kolejowej 23. Bilety z III puli są już w sprzedaży.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki