Anna jest właścicielem małej jaworznickiej firmy butiku NovaJa. – Jest on przyjaciółką Jaworznianek, o każdym typie urody i każdym typie sylwetki – mówi Anna.

REKLAMA

– Od urodzenia mieszkam w Jaworznie, tutaj założyłam rodzinę i tutaj też dorastają moje dzieci. Jedno z nich jest pasjonatem zwierząt, więc mieszka z nami pies, kot, papużka i rybki. Wolny czas, jeżeli tylko pogoda na to pozwala spędzamy z rodziną poza domem, na wycieczkach w okolicznych miejscowościach lub na północy Polski, a to dlatego że, uwielbiam góry i ich spokój. Będąc w tematyce podróży, na mapie obowiązkowym punktem, a jednocześnie marzeniem do spełnienia pozostaje dla mnie zwiedzenie Dubaju.

 – Odskocznią od codzienności są dla mnie również koncerty moich ulubionych zespołów oraz festiwale muzyczne – dodaje Anna. – Moim celem zawodowym jest dodawanie otuchy i pewności siebie moim klientkom. Odkąd prowadzę butik, poznałam wiele wspaniałych kobiet, a niektóre z tych znajomości przerodziły się w przyjaźń. Dodawanie pewności siebie innym, buduje także mnie, gdyż każda poznana nowo osoba wnosi coś do naszego życia i dzięki temu budujemy swój własny system wartości, które są tak ważne w życiu, ale to co ważne i ważniejsze zależy już od każdego z nas indywidualnie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement