Dyplomowane florystki, prowadzą uroczą kwiaciarnię.

REKLAMA

Kwiaty, kolory, obrazy, muzyka – wszystko co związane z artystyczną, wrażliwą stroną duszy, fascynowało nas od najmłodszych lat. Jako małe dziewczynki brałyśmy kredki i przelewałyśmy pomysły na kartki papieru. Łączy nas wrażliwość na piękno, upodobania oraz styl życia, jednakże najmocniej związała nas matka natura, gdyż jako bliźniaczki, uzupełniamy się w wielu kwestiach bez słów.

Taka więź jest wyjątkowa i wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć. Myślimy w podobny sposób, jesteśmy jednakowo wrażliwe, równie mocno kochamy to, co jest w życiu dla nas najważniejsze oraz tworzymy z takim samym zaangażowaniem. Nasze wykształcenie oraz kariera zawodowa związane były z finansami. Obydwie obroniłyśmy magistra z finansów i pracowałyśmy w kilku przedsiębiorstwach na stanowiskach o charakterze finansowym i księgowym. Na pewnym etapie życia, nasze drogi rozeszły się i każda z nas skupiła się na rozwoju własnej kariery, co spowodowało, że nasze wspólne pasje zeszły na dalszy plan i pozostały w sferze marzeń.

od lewej: Violeta Mucha, Magdalena Kunicka

 – Jednakże bliźniaczki są związane niewidzialną więzią i w końcu nasze drogi ponownie się zeszły a marzenia o wspólnej kwiaciarni zaczęły przybierać realne kształty – dodają panie. – Wiemy, że mamy siebie ale przede wszystkim jesteśmy szczęśliwymi żonami i matkami cudownych córek. To nasze rodziny od początku wierzyły w nas i wspierały, co dało nam ogromną motywację, która popchnęła nas w jedynym, słusznym kierunku.

Myślenie przekształciło się w działanie. W naszym przypadku można potwierdzić, że marzenia się spełniają – trzeba tylko do nich dążyć i nie poddawać się. Florystyka już na dobre zagościła w naszym życiu. Założona przez nas pracownia florystyczna w Jaworznie ViMa ( nazwa od pierwszych liter naszych imion) jest naszym wspólnym dziełem, które w końcu ujrzało światło dzienne. Poszerzamy nieustannie swoją wiedzę z zakresu florystyki i inwestujemy w swój rozwój, by nasze prace były zgodne z panującymi trendami. Zdobyte kwalifikacje zawodowe, między innymi dyplom florysty, to początek naszej drogi.

Mimo tego, że nasze życie w latach młodości kierowało nas w inną stronę, wygrała pasja i chęć tworzenia tego, co na prawdę kochamy, co nas łączy, daje siłę i ogromną satysfakcję. Z naszego doświadczenia możemy śmiało powiedzieć i podpisać się pod towarzyszącym nam każdego dnia mottem które brzmi: jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.

Chcesz zgłosić kogoś do rubryki jaworznianki? napisz na biuro@ct.jaworzno.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki