Jaworzno Gigant: Apartamenty Bursztynowa – budują się nowe mieszkania

Bursztynowa to nowa inwestycja na Gigancie w Jaworznie, oferująca 64 mieszkania o różnych układach i wielkościach ulokowanych w nowoczesnym pięciopiętrowym budynku z cichą i szybką windą.

Panorama miasta
REKLAMA

W Jaworznie z każdym rokiem przybywa nowych mieszkań, w których chętnie zamieszkują nie tylko jaworznianie, ale również osoby spoza naszego miasta. Mieszkańcy cenią sobie spokój i wszechobecną zieleń oraz dobrze zorganizowaną komunikację miejską. Atutem dla osób decydujących się zamieszkać w Jaworznie są również z pewnością miejsca takie jak GEOsfera, Park Gródek czy Sosina.

Martyna Broszkowska, Antrans Invest Bursztynowa.

Jesteśmy firmą z 27-letnim doświadczeniem. Sporo wybudowanych inwestycji. Aktualnie kończymy budowy w Krakowie, w Chorzowie i Olkuszu. Teraz w Jaworznie powstanie siedmiokondygnacyjny budynek – mówi Martyna Broszkowska z firmy Antrans Invest Bursztynowa.


Budynek Apartamentów Bursztynowa o ponadczasowej, stonowanej oraz przede wszystkim eleganckiej estetyce zamknięty w prostej formie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfortowe mieszkania z funkcjonalnymi, oraz przestronnymi pomieszczeniami.

Antrans Invest Bursztynowa Jaworzno
Rzut V piętra

Różnorodny układ oraz wielkość mieszkań pozwoli każdemu znaleźć wymarzony kąt dla siebie. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród mieszkań 2-, 3- i 4- pokojowych z systemem ogrzewania podłogowego. Każde z nich będzie posiadać przestronny balkon, który nie tylko umożliwi podziwianie pięknych widoków, ale również pozwoli się zrelaksować po ciężkim dniu. Atutem Apartamentów Bursztynowa jest bliskość do Centrum Jaworzna oraz pobliskie boiska, na których mogą pobawić się dzieci.

Dodatkowo dla wygody mieszkańców oprócz znajdującego się w budynku parkingu podziemnego na 26 miejsc postojowych, powstanie 38 miejsc nadziemnych. Nie zabraknie również monitoringu zapewniającego bezpieczeństwo.

Coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w Jaworznie, a inwestycje takie jak Apartamenty Bursztynowa są idealnym miejscem do zapuszczenia korzeni nie tylko dla młodych ludzi, ale również dla rodzin i osób starszych.

Strona www: Apartamenty-Bursztynowa. 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki