Katarzyna Dowbor z programu Nasz Nowy Dom zawitała z ekipą w Szczakowej

Katarzyna Dowbor i jej niezawodna ekipa przyjechała do jednej z dzielnic naszego miasta, do Szczakowej i przy ulicy Koszarowej rozpoczęła remont mieszkania, jednym słowem mówiąc, pomaga kolejnej rodzinie zmienić ich świat na lepsze.

REKLAMA

Ta niezawodna ekipa wnosi dużo emocji, wzruszeń, które mocno chwytają za serce. Całą ekipę i wszystkie osoby zaangażowane przy produkcji czeka intensywna praca, architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami, ale efekt końcowy będzie bezcenny.

Jaworznicka rodzina już w sobotę zamieszka w swoim nowym odremontowanym domu. Program pani Dowbor da tej rodzinie radość i nadzieje na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne, czyli nowy ciepły dom.

Odcinek będzie wyemitowany we wrześniu na antenie Polsatu! Miejmy nadzieje, że rodzinie efekt końcowy się spodoba.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Proponuję się przygotować na znaczny wzrost opłat za media. Przed remontem opłaty za prąd znikome. Po remoncie pozakładane ogrzewania elektryczne folie grzewcze, zmywarki itp.
    Pierwszy rachunek za prąd skutecznie wyleczy z korzystania z tych wszystkich „udogodnień” ludzi, którzy mieszkają w takich warunkach z uwagi na brak kasy. A jak wiadomo ta ekipa uwielbia wszędzie wszystko robić na prąd. 🙂