Problemy z wywozem śmieci wielkogabarytowych i odpadami bio są zgłaszane z terenu całego miasta. Nasze redakcja otrzymała w tej sprawie list od mieszkanki dzielnicy Pszczelnik. Publikujemy jego treść poniżej.

REKLAMA

Plac kontenerowy przy ul. Wrzosowej na Pszczelniku wygląda jakby został zapomniany przez firmę AVR, ponieważ od długiego czasu na stanowisku kontenerowym leży bardzo dużo gałęzi oraz worki z trawą. W innych dzielnicach na terenach gminnych pojawiły się duże kontenery na bioodpady, ale niestety kolejny raz Pszczelnik został pominięty w tej kwestii, a być może taki kontener rozwiązałby w jakimś stopniu ten problem i odpady byłyby w kontenerze, a nie leżały na trawie.

Jednak nie tylko to jest problemem, ponieważ leży też bardzo dużo gabarytów, które nie są odbierane od dłuższego czasu. Zbliża się kolejna data odbioru odpadów biodegradowalnych (10 lipca) oraz odbiór odpadów wielkogabarytowych (9 lipca). Jesteśmy ciekawi czy w końcu zostaną odebrane. Mamy nadzieję, że problem ze śmieciami na Pszczelniku w końcu się rozwiąże, ponieważ mieszkańcy pobliskich bloków mają dość sterty odpadów.

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji.

Prosimy o Państwa zdjęcia z innych miejsc gdzie występują podobne problemy. 

Można wysyłać je na adres biuro@ct.jaworzno.pl. 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki