Melina i śmieciowisko na ulicy Sportowej

Na prośbę mieszkańców ulicy Sportowej nasza redakcja 25 czerwca rozpoczęła interwencję, gdyż naprzeciwko swojego osiedla, na terenie należącym do Tauronu zrobiono sobie wysypisko śmieci i melinę. Notorycznie odbywały się tam libacje alkoholowe, ludzie zrobili tu sobie szalety miejskie i składowisko śmieci.

REKLAMA

Po naszej interwencji policja i straż miejska naszego miasta, systematycznie kontroluje to miejsce. Dzięki ich działaniom mieszkańcy poczuli się bezpieczniej, za co są bardzo wdzięczni. Pozostaje jeszcze jeden problem, dalej zostało tam składowisko śmieci, porozrzucane puszki, butelki, teren zarośnięty wielkimi krzakami, nie mówiąc już o okropnym zapachu, który jeszcze w czasie opałów się nasila.

 

Udało nam się porozmawiać z panią Anią, mieszkanką ulicy Sportowej, która jest jedną z osób proszących nas o dalszą interwencję w tej sprawie.

Miejmy nadzieję, że w końcu mieszkańcy będą mogli normalnie korzystać z tej drogi, nie potykając się o butelki i porozrzucane śmieci. Niech to miejsce będzie utrzymane na dobre  w porządku, z szacunku i bezpieczeństwa dla mieszkańców ulicy Sportowej.

Przeczytaj także:

Libacje alkoholowe, szalety miejskie i składowisko śmieci na ulicy Sportowej

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki