Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Agata Kachnic

Kolejna kandydatka do konkursu na Najlepszego sprzedawcę Jaworzna pani Agata Kachnic

REKLAMA

Pani Agatka pochodzi i mieszka w Jaworznie. Jako sprzedawca pracuje już 25 lat, obecnie w pasmanterii o nazwie SZYDEŁKO mieszczącej się przy ulicy Mickiewicza w Jaworznie. Uwielbia tę pracę i, pomimo iż pracowała w różnych firmach to właśnie tu, czuję się najlepiej. Najczęściej klientami sklepu są panie, ale i również panowie, bo jak twierdzi, oni również dziergają i szyją.

Asortyment sklepu jest bardzo bogaty, można tu kupić włóczki, nici, akcesoria krawieckie, guziki, taśmy i tasiemki. Sklep z marzeń niejednej dziewczynki. Obecna praca pasuje pani Agatce pod wieloma względami, na pewno jest najlepszą, jaką miała do tej pory.

Lubi swoją pracę, bo może połączyć pasję, zainteresowania i pracę zawodową. Nie odczuwa przymusu być w niej i nie musi patrzyć na zegarek, kiedy skończy się dzień pracy, bo jest tu z czystą przyjemnością.

Jak twierdzi pani Agata w pracy sprzedawcy trudno o nudę. Jest to ciekawy i godny polecenia zawód. Nasza kolejna kandydatka pani Agata serdecznie dziękuję za nominacje do konkursu, życzy wszystkim klientom dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień i oczywiście zaprasza do SZYDEŁKA.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość:

Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki