Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Beata Gudel

Ostatnia kandydatka do konkursu Najlepszy sprzedawca Jaworzna to pani Beata Gudel.

REKLAMA

Pani Beatka pochodzi z Jaworzna i mieszka również w Jaworznie.
Jako sprzedawca pracuje już od 25 lat, jednak w branży bieliźniarskiej od 19 lat. Aktualnie prowadzi salon o nazwie STANIKOWE REWOLUCJE mieszczący się w Jaworznie na alei Piłsudskiego 72.

Klientami salonu są głównie kobiety, ale odwiedzają go również panowie, którzy nie mając pomysłu na prezent dla swoich pań, przychodzą do pani Beatki, prosząc o pomoc. Grupa wiekowa jest różna, od nastolatek po seniorów.

Oferta salonu jest bardzo bogata, salon posiada biustonosze, figi, stroje kąpielowe, bieliznę dla mam karmiących i wiele różnych dodatków.
Pani Beatka bardzo lubi soją pracę, oddaje całą siebie i cała energie, by stworzyć w tym salonie coś wspaniałego, miejsce, do którego z chęcią się przyjdzie i wróci ponownie.

Uwielbia ludzi i każdego klienta traktuje indywidualnie, zawsze służy poradą i oczywiście pomocą. Uśmiech nie schodzi z twarzy pani Beatki i tą pozytywną energią wypełnia całe to miejsce.
Jak twierdzi, to ogromny zaszczyt wsiąść udział w naszym konkursie, serdecznie dziękuje za nominacje i gorąco zaprasza na zakupy właśnie do STANIKOWYCH REWOLUCJI.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość:

Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/