VI Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE na starcie

Przed muzykami bez wątpienia ekscytujące VI Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE. Ruszyły w niedzielę 26 lipca. Tym razem zameldowało się 70 muzyków, każdy rządny niecodziennych muzycznych wrażeń.

REKLAMA

Co będzie się działo i kto będzie od czego – pytamy organizatorkę przedsięwzięcia Barbarę Janygę–Jońca z Fabryki Talentów.

Dla muzyka talent bardzo jest istotny. Dobrze nieco go podrasować, dobre strony wyolbrzymić a choćby malutkie wady wyeliminować. Tego z pewnością oczekują warsztatowicze. Są wśród nich tacy, którzy dali się skusić po raz pierwszy.

Dobroczynny wpływ PoluZONE na muzyczne umiejętności i nową muzyczną wizję samego siebie przekonała niejednego. Kolejny już raz pojawili się tacy, którzy mają wyjątkowe zaufanie do prowadzących te oryginalne warsztaty.

Każdy muzyk tak już ma, że lubi chwalić się własnym talentem przed szerszą publiką. Warsztaty PoluZONE dają możliwość takiego muzykowania. Jam session od poniedziałku do piątku na Rynku od 19.00. Warsztatowiczom życzymy wielkich braw i radości z muzykowania.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki