Wakacje na strzelnicy w Jeleniu

„Już za parę dni, za dni parę” na mobilnej strzelnicy pneumatycznej w Jeleniu, ruszają bezpłatne treningi strzeleckie dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych.

REKLAMA

 

Strzelnica wyposażona jest w stanowiska z bronią pneumatyczną oraz w karabinek i pistolet. Została skonstruowana z samych specjalistycznych materiałów. Oczywiście podczas korzystania z niej zawsze jest obok doświadczony instruktor pani Anna Boba.

Mobilna strzelnica pani Ani pozwoli nie jednej osobie rozładować negatywne emocje, rozluźnić się i oderwać zupełnie od rzeczywistości. Każdy uczestnik będzie mógł tu spróbować swoich sił w trafianiu do określonego celu. Jest to szansa, by odkryć w sobie nowe zdolności i sprawdzić się w tego typu rozgrywkach.

Już od 4 sierpnia, we wtorki i czwartki będą organizowane bezpłatne treningi strzeleckie, oczywiście pod bacznym okiem pani Ani, która dzięki dużemu doświadczeniu w tej dziedzinie, zapewnia profesjonalne zajęcia, a przede wszystkim bezpieczne, bo bezpieczeństwo jest dla niej priorytetem podczas korzystania ze strzelnicy.

Pani Ania serdecznie zaprasza wszystkich do swojego strzeleckiego raju.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki