Pani Bożena została nagrodzona drugim miejscem w I edycji konkursu „Najlepszy Sprzedawca Jaworzna”.

REKLAMA

Prowadzi mały sklepik odzieżowy „SIGMA” na Osiedlu Stałym (Plac Targowy). Branża bardzo rozszerzona – mówi – bielizna damska, męska, dziecięca, piżamy. Moja praca w handlu to nieistniejąca już na rynku firma państwowa WPHW, sklep tekstylny mieszczący się na ulicy Grunwaldzkiej na Pechniku koło cmentarza. Do dzisiaj wspominam z sentymentem moją pierwszą kierowniczkę panią Basię Zelek i Danusię Szymkowiak. To dwie wspaniałe osoby, które nauczyły mnie pierwszych kroków w handlu. Bardzo serdecznie je pozdrawiam i dziękuję za wszystko.

Jestem typową domatorką .Cenię sobie spokój i tradycje rodzinne, wspólne śniadania i obiady .Niedziela to jedyny dzień, który poświęcam rodzinie. Wyłączam telefon i jestem tylko dla najbliższych. Najukochańsze osoby to córka i syn i oczywiście mąż, na którego zawsze mogę liczyć od 28 lat. Pełen pakiet rodzinny uzupełnia nasz piesek, który jest z nami od 14 lat. Cenię sobie u ludzi szczerość, życzliwość i umiejętność cieszenia się każdym dniem, docenieniem
chwili, bo najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowie.

W życiu najważniejsze jest dla mnie szczęście i zdrowie moich najbliższych. Jeśli moje dzieci będą szczęśliwe, to ja razem z nimi będę szczęśliwa i spełniona jako matka.

Do swojej pracy zawodowej podchodzę bardzo prywatnie. Każdego klienta traktuję indywidualnie. Ilu ludzi tyle charakterów. Klient zadowolony z zakupionego towaru w moim sklepie to kolejny sukces i uśmiech obustronny. II miejsce w konkursie Najlepszy Sprzedawca Jaworzna to potwierdzenie tego, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu.

Marzenia się spełniają robię to, co kocham i co mi daje ogromną satysfakcję. Jak widać klienci to doceniają i potwierdzili to oddając głosy na moją osobę za co im jeszcze raz bardzo dziękuję. Nie mam planów na zmiany, aby jak najdłużej w tym zawodzie, aż do emerytury. Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich Klientów i zapraszam na zakupy oraz na miły uśmiech od samego progu drzwi. Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki