Jaworznianka i jej pasje cieszą każde oko – wielkie brawa

Pasja to coś, kiedy to robisz, to czujesz, że żyjesz pełnią życia. Jest ona tym, co Cię ożywia, daje radość, wzbudza pozytywne uczucia i emocje oraz ładuje Twoje akumulatory. Pasja powoduje, że rano chce Ci się wstawać z łóżka a wieczorem, nie kładziesz się spać, pomimo że jest już 2:00 w nocy. Nie czujesz zmęczenia, pomimo że jest już tak późno.

REKLAMA

O swoich pasjach, a jest ich mnóstwo, opowiedziała nam pani Angelina Więckowska mieszkanka Szczakowej. Pomimo iż pracuje, jest mama na pełnych obrotach, robi takie piękne rzeczy, pasjonuje się artystycznym malowaniem na ścianach, malowaniem obrazów, scrapbookingiem, szydełkowaniem, makramą, decoupagem.

Obecnie największą pasją pani Angeliny jest scrapbooking, ale nie tylko to wypełnia każdy dzień.

Na pytanie, skąd bierze czas nasza Jaworznianka na te wszystkie pasje, odpowiada, że czas zawsze się znajdzie, tylko trzeba go dobrze rozplanować i zagospodarować. A skąd biorą się pomysły? Również zapytaliśmy.

Aktualnie szydełkowanie i makrama zabiera pani Angelinie resztę wolnego czasu, ale oczywiście z pełnym zaangażowaniem i chęcią.

Malowanie na różnych przedmiotach? To Kolejna pasja, posłuchajcie na czym polega.

Mamy żywy dowód na to, że na odkrywanie swoich pasji nigdy nie jest za późno, a talent? „ mamy dzięki Bogu” powiedziała nam kończąc wywiad pani Angelina.

Jak chcecie pooglądać prace naszej utalentowanej jaworznianki, to zapraszamy do odwiedzenia facebooka, profil Angel-arte lub na profilu Artystyczne malowanie ścian, coś pięknego, wielkie brawa!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki