Pojęcie „cyfrowe zmęczenie oczu” znane od dłuższego czasu, w tym roku niezwykle przybrało na sile. Jak zadbać o wzrok w cyfrowym świecie? Czy można zminimalizować negatywne dla naszych oczu skutki?

Zadbamy o Komfort Twojego Widzenia w Cyfrowym Świecie – Badanie Ostrości Wzroku za 1 zł do 30.09.2020.

REKLAMA

W obecnej sytuacji ograniczenie czasu spędzonego przed komputerem czy smartfonem zdaje się być niemożliwe. Szczególnie teraz, kiedy urządzenia cyfrowe są nie tylko źródłem rozrywki ale także nauki i pracy. Często zdalnej lub po godzinach. Wytężona praca wzrokowa przy braku odpowiedniej korekcji i/lub wsparcia dla oczu może nieść negatywne i bardzo poważne skutki.

Naszym pacjentom oferujemy szereg rozwiązań, które pomagają funkcjonować najlepiej jak się da, zawsze wtedy kiedy „muszą być online”. Najczęstsze objawy jakie słyszymy w gabinecie to suchość, pieczenie, uczucie piasku pod powiekami a także bóle głowy/oczu, poczucie zmęczenia, łzawienie i zwiększona wrażliwość na światło. Dzieje się tak ponieważ nasze oczy nie są przyzwyczajone do tak długiego funkcjonowania na tak krótkich odległościach – my natomiast bardzo często zmuszamy je do wielogodzinnej pracy na kilka monitorów: komputer, telewizor, smartfon, ipad, gry video. Kto z nas nie oglądał telewizji odpisując na e-mail lub zerkając na media społecznościowe na telefonie? Aby złagodzić dyskomfort związany z cyfrowym zmęczeniem wzroku ale przede wszystkim właściwe zadbać o wzrok i komfort widzenia, zapraszamy Państwa na Badanie Ostrości Wzroku w SUPER CENIE 1 zł zamiast 60 zł. Akcja potrwa od środy 9.09 do środy 30.09. 2020 roku. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu.

Badania odbędą się w poradni OKULUS PLUS w Jaworznie, przy ul. Nowej 8. Akcja skierowana do pacjentów pełnoletnich.

Wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem tel. 32 627 63 98.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki