Zbiórka na „Jaworznicki Koci Dom Tymczasowy”- pomagamy

Jaworznicki Koci Dom Tymczasowy to wspaniałe miejsce i schronienie dla wielu kociaków. Dom Tymczasowy to dla nich szansa na normalne życie! Prezesem jest pani Urszula Windys, kobieta o wielkim sercu, z którą pracuje grupa ludzi, którzy nigdy nie umieją przejść obojętnie obok cierpienia bezbronnych zwierząt. Dzięki nim setki kotów znalazło swój nowy, bezpieczny dom.

REKLAMA

Ten wyjątkowy Dom Tymczasowy znajduje się przy ulicy Olszewskiego 31 i ma pod opieką 20 kociaków, które czekają cierpliwie na swój dom.

Jak powiedziała nam pani Urszula, ma ogromna nadzieje, że w niedługim czasie te słodziaki znajdą nowe rodziny.

Potrzeby Jaworznickiego Domu Tymczasowego są ogromne. Wolontariuszki cieszą się każdym gramem przyrostu wagi ich najmłodszych i wypatrują dla nich dobrych domów, by jak najszybciej ograniczyć wydatki. Bardzo potrzebują Waszych gorących serc i proszą o wsparcie dla ich kocich dzieci małych i dużych.

Dlatego prosimy Was o pomoc w formie właśnie tej zbiórki. Potrzebne są:

– żwirek do kuwet
– karmę mokrą i suchą dla kotów
– środki czystości i do dezynfekcji
– legowiska i zabawki
Dary można przynosić w każdą środę do siedziby TOZ Oddział w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 35, w godzinach od 16.30 do 18.00

Pani Urszula również serdecznie zaprasza wszystkich do konkursu. Na czym on polega? Posłuchajcie.

Nie bądźmy obojętni na krzywdę tych, które same nie umieją się upomnieć o lepszy los.
Zauważmy każde istnienie i nie dajmy sobie wmówić, że takie działanie nic nie da, że jest tylko kroplą w oceanie, bo czymże jest każdy ocean, jeśli nie morzem kropel?

Niech każdy z nas dołoży swoją kropelkę do oceanu, bo to jest właśnie to, co nada sens naszemu życiu. Pomagajmy.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki