Zgarnij podwójny bilet na „Porwanie” – energiczny i zabawny spektakl teatralny z rozbudowanymi wątkiem politycznym i sensacyjnym, który będzie można obejrzeć na scenie MDK już w listopadzie.

REKLAMA

„Porwanie” to energiczna, zabawna farsa z rozbudowanymi wątkiem politycznym i sensacyjnym.

Piotr od kilkunastu lat sprzedaje ryby na osiedlowym bazarku. Lubi swoją pracę i kiedy dowiaduje się, że targowisko ma zostać zlikwidowane, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i za wszelką cenę do tego nie dopuścić. Porywa syna ministra, który jest odpowiedzialny za sprzedanie działki deweloperowi. Może i plan nie byłby taki zły, niestety Piotr nie grzeszy inteligencją (jest za to uroczo dobroduszny), co z kolei prowadzi do serii niekończących się wpadek. „Misterny” plan zaczyna się sypać… W sprawę zostają wplątani także siostra Piotra i jej mąż – ulubiony partner Piotra do sobotnich partyjek karcianych. Kto zachowa zimną krew? Co zrobi minister? Czy bohaterom uda się stanąć na drodze nieuczciwym urzędnikom? Kto wygra?

W rolach głównych:

W rolę Marty wcieli się Agnieszka Litwin aktorka z kabaretu Jurki. Rolę Ministra wymiennie zagrają Artur Andrus lub Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi. Postać Michała zagra Przemysław..Sasza,, Żejmo z Kabaretu Jurki. Marek Litwin aktor i muzyk z Kabaretu Jurki zagra Adama – syna Ministra . W sprzedawcę Piotra przeistoczy się Marcel Wiercichowski – aktor z Teatru Bagatela w Krakowie.

W Jaworznie spektakl będzie można obejrzeć na scenie Młodzieżowego Domu Kultury już 14 listopada br. o godz. 19.00. Bilety można nabyć przez stronę TUTAJ. Cena biletu: od 90 zł.

Dla naszych czytelników mamy do zgarnięcia podwójny bilet na Porwanie. Wystarczy w komentarzach pod postem na Facebooku napisać swój ulubiony kawał/ dowcip.

Komentarze można umieszczać do soboty 19 września. Wyniki podamy w poniedziałek 21 września.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki