Za nami 15 i 16 kolejka JLS Salos, które po raz pierwszy w historii naszych rozgrywek na orliku zostały rozegrane na innym boisku niż przy SP nr 7 a dokładniej przy ulicy Krakowskiej na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią.

W 15 kolejce najważniejszym meczem był mecz o mistrzostwo drugiej ligi pomiędzy liderem Pulmon Negro a wiceliderem CD Gibraltar. Doświadczeni zawodnicy „Czarnych płuc” od początku przeważali nad młodą drużyną CD i pewnie wygrali mecz zbliżając się do mistrzostwa drugiej ligi oraz powrotu do pierwszej ligi.
W 16 kolejce podobna sytuacja miała miejsce w 1 lidze, gdzie również spotkał się lider Beer Drinkers z wiceliderem S.W.A., jednak tym razem to drużyna zajmująca drugie miejsce w tabeli wygrała mecz. Zawodnicy S.W.A. nie pozostawili złudzeń kto w tym meczu jest lepszą drużyną i pewnie ograli Drinkersów i to oni są teraz w korzystniejszej sytuacji przed ostatnimi meczami sezonu.
Nowością w Jaworznickiej Lidze Szóstek Salos było to, że najciekawsze spotkania 15 i 16 kolejki były transmitowane na żywo na profilu facebookowym Salosu.
Wyniki 15. kolejki:
REKLAMA

Azot Biznes Park – Beer Boys 4:2 (2:1)
Pater Kamil (2), Nurek Łukasz, Błażkowski Arek – Majewski Bartek, Nurek Łukasz (sam.)

Beer Drinkers – Jago-Pro 7:0 (6:0)
Zieliński Marek (3), Przebindowski Łukasz (2), Nawrocki Krystian, Sędrzak Daniel – Kantorowicz Łukasz (żk)

MCKiS Jaworzno – No Name 5:3 (1:2)
Bartyzel Krzysztof, Bieda Tomasz, Bożek Łukasz, Jaromin Marcin, Jaromin Sebastian+żk, Wierzbik Michał (żk), Gacek Mateusz (żk) – Jaromin Arkadiusz, Iciek Michał, Jaromin Karol, Karaczyn Radosław (żk)

Fortuna Podłęże – ATN Soccer Team 5-0 wo (brak drużyny ATN)

OPJ Sokół Jaworzno – Poldex Jaworzno 6:3 (4:1)
Wesecki Jacek (3), Stokłosa Maciej (2), Repa Gracjan – Telega Damian, Pieczkowski Tomasz, Bełkowski Grzegorz (sam.)

Biutech – Alias 5:5 (1:2)
Orawski Oskar (2), Ciechowski Mikołaj (2), Icha Łukasz – Pawełko Michał (2), Jastrząb Paweł (2), Daraż Marcin

Pulmon Negro – CD Gibraltar 7:3 (3:1)
Stokłosa Mateusz (2), Kowalski Tomasz (2), Goryczka Michał (2), Radosz Mateusz – Kamiński Michał (3)

Lambada Forza Kart – ATJ Jaworzno 7:3 (4:1)
Kowal Łukasz (3), Gołąb Marcin (2), Chełmecki Patryk, Żurawik Arek – Kamiński Krzysztof, Lewandowski Piotr, Drabik Bartosz

Wyniki 16. kolejki:

Pulmon Negro – Fortuna Podłęże 11:1 (5:0)
Goryczka Michał (4), Kowalski Tomasz (3), Szremski Kamil, Szpak Łukasz, Byrski Kamil, Stokłosa Mateusz – Starzec Kamil.

CD Gibraltar – OPJ Sokół Jaworzno 7:2 (4:0)
Kamiński Michał (4), Wrona Dawid (3), Zelek Piotr – Palian Szymon, Zaaboul Abdelkhalek +żk

Biutech – ATJ Jaworzno 10:4 (6:1)
Orawski Oskar (4), Icha Łukasz (2), Ciechowski Grzegorz, Ciechowski Mikołaj, Pączkowski Marcin, Paździor Arek – Porębski Michał (2), Kamiński Krzysztof, Dyczka Zdzisław, żk-Rogoz Kamil

ATN Soccer Team – Alias 7:7 (2:1)
Pogoda Tomasz (3), Kowalski Jarek (2), Maroń Łukasz, Przewieźlik Adrian – Siata Wojciech (5), Daraż Marcin, Żurek Adrian, żk-Gucwa Grzegorz.

Lambada Forza Kart – Poldex Jaworzno 3:2 (2:1)
Chełmecki Patryk (2), Rutkowski Dawid – Telega Damian, Pieczkowski Tomasz

S.W.A. – Beer Drinkers 5:0 (1:0)
Pieczara Jacek (2), Cichoń Łukasz, Molenda Bartłomiej, Molenda Artur

PSV Podłęże – Jago Pro 1:0 (1:0)
Marszałek Dariusz +żk, żk – Kuryło Piotr, żk-Krężołek Krzysztof.

No Name – Beer Boys 7:2 (2:0)
Jaromin Arek (3), Koniorczyk Łukasz, Sojka Michał, Karaczyn Radosław, Jaromin Karol – Stanek Piotr, Byrczek Maciej.

Tabela 1. liga
Tabela 2. liga

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki