Centrum Jaworzna pięknieje

Coraz okazalej prezentuje się centrum Jaworzna. Po zrealizowaniu najważniejszych miejskich inwestycji, Śródmieście wygląda imponująco.

REKLAMA

Wybudowano już parking samochodowy oraz parking dla rowerów, centrum przesiadkowe, na plantach pojawiła się infrastruktura umilająca wypoczynek jaworznianom, wyremontowano halę MCKiS. Co prawda trwają jeszcze prace przed halą, ale mimo tego centrum naszego miasta z pewnością pozytywnie się wyróżnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Parking przed halą MCKiS
Dach parkingu

Czy inne dzielnice doczekają się podobnych inwestycji? Z pewnością ich mieszkańcy na to liczą.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

4 KOMENTARZE

  1. Parafrazując klasykę kina „To jest parking na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym parkingiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo”
    Co do zapełnienia zacytuję forumowego eksperta: „Parking zaplanowano zapewne na tak dużej powierzchni, jak to możliwe i powstanie tak niskim kosztem, jak to możliwe. Koszty utrzymania z pewnością będą niższe niż utrzymanie takiej samej liczby miejsc dla samochodów. Długoterminowego zapotrzebowania prawdopodobnie nie da się dokładnie przewidzieć, ale jeśli już to lepiej zrobić stosunkowo niewielkim kosztem od razu na wszelki wypadek trochę większy, niż za 10 czy 15 lat go przebudowywać, bo rowery przestaną się mieścić.”
    Życie pokazuje że mieszkańcy znów nie dorośli do jedynie słusznych pomysłów naszych wizjonerów. Szkoda bo za te pieniądze można było wybudować mniejsze parkingi na wszystkich głównych przystankach autobusowych.