REKLAMA

Rozkosznie rozpływające się w ustach czekoladki są doskonałym pomysłem na wyszukany prezent firmowy. Co warto wybrać?

Czekolada to uniwersalny pomysł na podarunek. Uwielbia ją praktycznie każdy – młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, wobec tego jest ona tak często wręczana podczas różnych uroczystości. Z tego względu pyszna czekolada stała się też popularnym podarunkiem biznesowym – czekoladki z logo firmy to niebanalny prezent, który od razu budzi pozytywne skojarzenia z darczyńcą.

Czekoladki z nadrukiem dla firm

Personalizowane czekoladki dla firm, które zostały opatrzone widocznym logo i innymi nadrukami na zamówienie, stanowią jednocześnie udany podarunek, ale także skuteczny sposób na poprawę rozpoznawalności, budowę pozytywnego wizerunku, pozostawienie przyjemnych wspomnień. W połączeniu z przystępnymi cenami czekoladki firmowe są obecnie jednym z najpopularniejszych upominków, które wręczane są między innymi dla kontrahentów, klientów, pracowników firmy.

Obecnie wyśmienite czekoladki z logo firmy można zakupić w wielu przedsiębiorstwach specjalizujących się w ich produkcji. Jednym z liderów jest firma Słodkie Upominki, która zaopatruje klientów w różnorodne słodycze reklamowe i oferuje ich pełną personalizację. Z jej asortymentem można zapoznać się bliżej pod adresem: https://www.slodkieupominki.pl.

Kiedy wręczyć czekoladowy upominek?

Sygnowane logo czekoladki na prezent mogą być udanym upominkiem na wiele okazji – świetnie sprawdzą się jako upominek na urodziny lub imieniny, na rocznicę, jako sposób na uczczenie udanego zakończenia projektu, prezent dla szefa czy też dla pracownika odchodzącego na emeryturę.

Czekoladki z napisem rekomendowane są też jako podarunek na święta – Boże Narodzenie, Wielkanoc. Mogą być one wtedy opatrzone motywami kojarzonymi ze świętami, na przykład choinką, bombkami, kurczaczkami, by tworzyć uroczy podarunek. Drobne czekoladki z nadrukiem są też często dołączane do zamówień w sklepach internetowych, można otrzymać je w kawiarni, restauracji, hotelu. Przekazywane są również podczas akcji promocyjnych, targów oraz innych wydarzeń.

Rodzaje prezentów z czekolady: przegląd produktów

Słodkie podarunki mogą mieć różne formy. Trudno wybrać jednego faworyta, dlatego warto zapoznać się z różnymi propozycjami, by wyszukać czekoladki idealnie wpisujące się w daną okazję.

Firmy oferujące słodkie podarunki mogą zaproponować swoim klientom mnóstwo pysznych słodyczy reklamowych, które doskonale nadają się na wiele okazji. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • Mini tabliczki czekolady – dostępne w wariancie mlecznym, deserowym i białym.
  • Karty z czekoladkami – oferują dużą przestrzeń do personalizacji.
  • Czekoladowe figurki – stanowią efektowną formę podarunku, na przykład misie, buźki, gwiazdki.
  • Kostki z czekolady – małe czekoladki w różnych wariantach.
  • Kalendarze – adwentowe i odliczające czas do innych dat, na przykład otwarcia sklepu.
  • Telegramy, litery – wykonane z czekolady tworzą napis wybrany przez klienta.
  • Clusters – ciasteczka w czekoladzie.

Tak bogaty asortyment powoduje, że czekoladki na prezent można dobrać indywidualnie – także pod kątem budżetu przeznaczonego na promocję.

Jak można spersonalizować czekoladki dla firm?

Wyśmienite czekoladki z logo firmy mogą być spersonalizowane na wiele sposobów. Nadruki są umieszczane na opakowaniach, ale także sama czekolada może być sygnowana logo lub napisami zgodnie z życzeniem klienta, na przykład przez tłoczenie, nadruki. Czekoladki firmowe pakowane są w papierowe opakowania lub folie typu flow pack. Można zamówić także czekoladki z logo w większych opakowaniach. Aby uzyskać większą przestrzeń na przekaz reklamowy, warto wybrać także specjalne czekoladowe karty, w których umieszczone są słodycze.

Zatem czekoladki z napisem stanowią bardzo atrakcyjny pomysł na prezent od firmy. Spersonalizowane słodycze z umieszczonym na nim logo oraz innymi napisami mogą być uroczym podarunkiem na różne okazje, by zbudować pozytywny wizerunek firmy, wywołując uśmiech na twarzy obdarowanych nimi osób.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Czekoladki to świetny prezent. Jak byłem na Remadaysach w Nadarzynie to poznałem tam firmę zajmującymi się takimi słodkościami i już zamówiłem u nich upominki dla Klientów. W lutym znowu się pojawię na tych targach reklamy, może nawiąże kolejne kontakty