Od niedawna Dominika łączy pasję z pracą zawodową. Dominika po szkoleniu groomerskim otworzyła swój wymarzony Salon Hau Miau w Jaworznie. Jak sama mówi, jest to miejsce, z którego psy wychodzą nie tylko piękne, ale i szczęśliwe.

REKLAMA

Patrząc na jej przeszłość mało kto by powiedział, że jej marzeniem jest praca z pieskami. Dominika zdobyła tytuł magistra dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Na tym samym uniwersytecie ukończyła również socjologię reklamy. Zaraz po maturze rozpoczęła pracę w korporacji. Jak mówi, ta praca nie była zła, ale zawsze czuła, że nie jest to jej miejsce.

Przez całe życie jej dom był pełen psów i kotów. – Wychowywałam się w domu pełnym czworonogów – mówi – więc wiem co psy lubią, jak należy czytać niektóre ich zachowania, a kiedy po prostu lepiej z nimi nie zadzierać. Jako mała dziewczynka miałam to szczęście, że mama jest miłośniczką psów a tata miłośnikiem kotów, dlatego negocjacje o nowego, czworonożnego członka rodziny szły zazwyczaj gładko.

Podczas pracy w korporacji, pracując po 10 godzin dziennie nie miała możliwości zaopiekować się psem, dlatego jej przyjaciółką została piękna kotka rasy europejskiej czyli popularnie mówiąc dachowiec. Teraz mając swój salon postanowiła rozszerzyć działalność o domowy hotel dla psów. Jak mówi, liczy, że uda się nadrobić brak tych pięknych istot w jej życiu. – Najlepiej jakbym mogła patrzeć na te piękne mordki 24h/dobę – dodaje.

Prywatnie Dominika jest szczęśliwą żoną i dumną mamą czteroletniej córeczki, która jak jej mama, jest miłośniczką zwierząt i bardzo się cieszy, że wokół niej jest pełno piesków. Psia Fryzjerka ma nadzieje, iż uda jej się zaprzyjaźnić z czworonożnymi mieszkańcami Jaworzna i dalej będzie mogła rozwijać swoje pasje.