Do mobilnego punku pobrań materiału na koronawirusa który powstał w Jaworznie przy ul. Moniuszki 95, w pobliżu stadionu Azotania przyjeżdża coraz więcej ludzi, którzy chcą wykonać badanie.

REKLAMA

Kolejki z dnia na dzień są coraz większe. Nerwy i złość ludzi też.

Do naszej redakcji zadzwoniła mieszkanka naszego miasta, która z ogromną złością opowiedziała nam, jak wygląda czekanie przed takim mobilnym punktem w naszym mieście.

Przyjechałam po 13.00 pobrać wymaz do badania na koronawirusa i tak byłam już któraś w kolejce, ale to, że nikt nie poinformował, że ruszą dopiero z pobraniami o 15.00 to przechodzi pojęcie. Czy ktoś się interesuje tymi ludźmi, którzy tu czekają ? Najpierw czekałam dwie godziny, aż łaskawie ktoś zacznie pobierać wymazy, teraz będę czekać kolejne dwie, zanim będzie moja kolej, to jest jakaś masakra. Jak miało być czynne od 15.00 to mógł ktoś, chociaż kartkę napisać.

Do punktu należy przyjechać własnym samochodem, pobranie wymazu do testu odbywa się bez wysiadania z pojazdu. Osoby, które nie posiadają własnego auta, a chcą skorzystać z usługi, proszone są o kontakt pod numerem 730 780 796.