REKLAMA

 

Jaworznicka Izba Gospodarcza w ramach projektu „Przedsiębiorcze Jaworzno – Młodość, przedsiębiorczość, tradycja”. ogłasza konkurs dla uczniów szkół średnich. Temat konkursu to „Mój pomysł an biznes”. Konkurs ma na celu promowanie przedsiębiorczości w grupie osób młodych, które w przyszłych latach będą stawiać swoje pierwsze kroki w biznesie.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół średnich z terenu województwa śląskiego. Będzie składał się z dwóch etapów.

Pierwszy etap to przyjmowanie prac w formie prezentacji, technika dowolna, powerpoint, pdf, jpeg, video. Prezentacje powinny zawierać, przedstawienie sylwetki osoby zgłaszającej oraz koncepcję swojego pomysłu na biznes. W pracy powinny się znaleźć inspiracje do stworzenia tego projektu, skrócony opis modelu biznesowego oraz mocne i słabe strony pomysłu.

Termin składania prac upływa 13 listopada 2020. Zgłoszenia na mejla biuro@jig.jaw.pl, z prezentacją w załączniku lub linkiem do prezentacji online lub link do wetransfer.

Jury konkursowe wybierze 3 najciekawsze prace i zaprosi w drugim etapie ich autorów do siedziby JIG, gdzie będzie okazja indywidualnie przedstawić swój pomysł i odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Jury będzie pytać również o osobę Jerzego Zamarlika wieloletniego prezesa JIG, którego imię nosi ta nagroda.

Nagrody

Dla autora najlepszego pomysłu przeznaczona jest nagroda w postaci vouczera na sprzęt elektroniczny o wartości 2000 zł. Jury może przyznać dodatkowe nagrody dla miejsca drugiego i trzeciego.

Laureat pierwszej nagrody będzie miał możliwość przedstawienia swojej prezentacji podczas gali finałowej Przedsiębiorczego Jaworzna w dniu 27 listopada. Gala odbędzie się w formie transmisji internetowej.

Projekt „Przedsiębiorcze Jaworzno – MŁODOŚĆ, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, TRADYCJA” jest współfinansowany ze środków Województwa Śląskiego.

Patronat nad projektem: Prezydent Miasta Jaworzna

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki