REKLAMA

Od tego, jaki rodzaj okien wybierzemy do swojego domu czy mieszkania, zależy w dużej mierze efektywność energetyczna budynku, a co za tym idzie, koszty, jakie trzeba będzie ponieść na jego ogrzanie. Ważny jest także design – to za jego sprawą jedni wybierają okna drewniane, inni plastikowe, a jeszcze inni aluminiowe.

  1. Okna drewniane powracają do łask
  2. Awangardowe okna aluminiowe
  3. Okna z Polski od Fenster Welten GmbH

Dzięki współczesnym standardom produkcji, niezależnie od materiału, z którego wykonane będą profile okienne, same okna spełniają zwykle bardzo wysokie standardy, stawiane tym produktom przez unijne i polskie prawo. Obecnie niezwykle popularne są okna trzyszybowe, zapewniające odpowiedni współczynnik izolacji cieplnej, a także modele posiadające dodatkowe elementy zacieniające, przydatne w okresie letnim.

Okna drewniane powracają do łask

Przez wiele lat inwestorzy odchodzili od montażu okien drewnianych na rzecz ich tańszego odpowiednika. Okna plastikowe królują na polskim rynku, a swoją popularność zawdzięczają stosunkowo niskiej cenie, nawet w wersji trzyszybowej, oraz uniwersalnemu designowi – pasują do każdego wystroju wnętrz. Współcześnie jednak w standardach wykończeniowych zaczęto wracać do pomysłów sprzed lat, w których wykorzystywano materiały naturalne. Do łask powróciły więc okna drewniane, które jednak niemal w niczym nie przypominają starych okien tego typu, montowanych jeszcze za czasów PRL. Współczesne okna drewniane to produkty najwyższej jakości, spełniające wyśrubowane standardy, które nie tylko pięknie prezentują się w domu, ale również zapewniają odpowiedni poziom izolacji cieplnej. Dodatkowym plusem jest design – drewno to materiał uniwersalny, pasujący do niemal każdego stylu aranżacyjnego.

Awangardowe okna aluminiowe

Okna plastikowe czy drewniane nie budzą takich emocji jak okna aluminiowe. Te ostatnie stanowią swoistego rodzaju awangardę w sektorze stolarki otworowej, ponieważ kojarzą się głównie z budynkami komercyjnymi. Oczywiście, świetnie się do nich nadają, jednak ze względu na swoje właściwości izolacyjne, coraz chętniej są wybierane również jako wykończenie wnęk okiennych w budynkach mieszkalnych.

Okna z Polski od Fenster Welten GmbH

Okna z Polski zyskały już tak dobrą renomę, że korzystają z nich nie tylko rodzimi inwestorzy, ale również ci z zagranicy. Nie trzeba daleko szukać – dystrybucją polskich okien na terenie Niemiec zajmuje się Fenster Welten GmbH, spółka posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu stolarki otworowej.

Fenster Welten GmbH
Günstig Fenster aus Polen

str. Ziegelstraße 38
15230 Frankfurt an der Oder

E-mail: service@fensterwelten24.de
Tel.: 033586924586

https://www.polnischefenster24.de/

Okna drewniane -> https://www.polnischefenster24.de/fenster/holzfenster/
Okna aluminiowe -> https://www.polnischefenster24.de/fenster/aluminium-fenster/
Okna plastikowe -> https://www.polnischefenster24.de/fenster/kunststofffenster/

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki