Pani Storczyk z Jaworzna i jej kwiatowy raj

Storczyki już od dłuższego czasu stały się niezwykle popularne i nie tylko zdobią nasze domy. To kwiaty wymagające, nie zawsze pięknie kwitnące przez całe lata. Dlatego warto rozważyć kupno sztucznego storczyka, który będzie pięknie się prezentować przez długi czas.

Pani Storczyk
REKLAMA

Pani Karina, storczykowa pani, bo właśnie tak się opisuje, kocha te kwiaty i układa z nich niezwykle piękne wiązanki i kompozycje. Bez wątpienia ich główną zaletą jest doskonały wygląd. Precyzyjnie odwzorowane kwiaty nie różnią się właściwie od żywych roślin. Każdy detal jest oddany z największą dokładnością. Dzięki temu storczyki wyglądają jak prawdziwe i wspaniale prezentują się w pomieszczeniach.

Storczyki pani Kariny te realistycznie wyglądające kwiaty przyciągają wzrok i świetnie się prezentują. Zarówno płatki, jak i łodygi czy liście sztucznych storczyków, dostępnych w kolekcji storczykowej pani, są dokładnie wzorowane na prawdziwych roślinach. Ich dodatkowym atutem są ponadto piękne doniczki, w których kwiaty zostały umieszczone. Wykonane są z materiałów gumowych, bardzo łatwe w pielęgnacji.

Osoby, które z jakichś względów nie chcą zdecydować się na zakup prawdziwych storczyków, na pewno docenią możliwość wyboru sztucznego odpowiednika właśnie u pani Kariny.

Storczyki pani Kariny można zamawiać przez jej stronę internetową Karensz, dostępne są one w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie wśród nich coś, co przypadnie mu do gustu.

https://www.facebook.com/KarenszKarinaSzczypta

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ