REKLAMA

Chyba każdy zna słynną frazę z piosenki Marilyn Monroe, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety i przez lata to stwierdzenie nie straciło na aktualności. Pierścionek z diamentem to biżuteria, która stała się symbolem ponadczasowej elegancji oraz uczuć zaręczających się narzeczonych.

1. Dlaczego warto wybrać pierścionek z diamentem?

2. Jak wybrać pierścionek z diamentem?

3. Gdzie kupić pierścionek z diamentem?

Diament to jeden z najtrwalszych i najrzadszych minerałów, zatem nic dziwnego, że jest tak cenny. Zanim stanie się częścią biżuterii wymaga także precyzyjnego oszlifowania, po którym w jubilerstwie funkcjonuje pod nazwą brylant.

1. Dlaczego warto wybrać pierścionek z diamentem?

Zmieniające się trendy w jubilerstwie zdają się nie dotyczyć pierścionków z diamentami. Od lat są uznawane za najbardziej elegancką biżuterię, która jest idealnym prezentem na wiele okazji oraz pozostaje niezastąpiona podczas oświadczyn. Ofiarowanie narzeczonej pierścionka z diamentem stało się tradycją, z której nie warto rezygnować, bo jest to kamień wyróżniający się wyjątkowym blaskiem i szlachetnością.

2. Jak wybrać pierścionek z diamentem?

Pierścionek z diamentem, a może z kilkoma mniejszymi diamentami, oprawa z klasycznego, różowego lub białego złota, towarzystwo innych kamieni szlachetnych albo blask samego brylantu – możliwości jest bardzo wiele i znajdzie się wśród nich opcja dla każdej kobiety. Niektóre panie mają jasno określone preferencje i wybierając biżuterię, która ma być prezentem, zawsze warto mieć je na uwadze. Wśród pierścionków z diamentami można też znaleźć bardzo subtelne modele, które będą odpowiednie dla kobiet unikających rzucającej się w oczy biżuterii. Wielu panów wybierając zaręczynowy pierścionek z diamentem, zasięga też porady osób z najbliższego otoczenia przyszłej narzeczonej i kobiece spojrzenie może okazać się niezastąpione.

3. Gdzie kupić pierścionek z diamentem?

Pierścionki z diamentem ma w swojej ofercie niemal każdy sklep z biżuterią, zarówno ten stacjonarny, jak również prowadzący działalność w internecie. Znacznie ułatwi to zapoznanie się różnymi wzorami, a później także dokonanie zakupu – również bez konieczności wychodzenia z domu. Poszukując pierścionka z diamentami najczęściej zwracamy się ku najbardziej znanym markom jubilerskim dysponujących siecią salonów. Warto jednak pamiętać o alternatywie w postaci autorskiej biżuterii tworzonej przez pasjonatów. Limitowane kolekcje, oryginalne wzory, dbałość o jakość i staranność wykonania, to ważne atuty mniejszych pracowni.

BEMOON – biżuteria autorska
Email: kontakt@bemoon.pl
Tel.: +48 695 995 850

https://bemoon.pl/

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki