Rusza akcja Sprzedawca-Doradca! Pierwszy Marcin Szkołut z „Mnie to rybka”

Zaczynamy nową akcję! Sprzedawca-Doradca. Po sukcesie konkursu „Najlepszy Sprzedawca Jaworzna” chcemy dalej pokazywać Wam tych wyjątkowych ludzi, ale tym razem w trochę innej formie. Wiedza, porady i ciekawe pomysły sprzedawców na bieżąco będą pokazywane.

REKLAMA

Dziś prezentujemy Wam pana Marcina ze sklepu „Mnie to rybka”, mieszczącego się w CH AGORA, który razem z żoną zdecydował się na otwarcie stoiska rybnego, bo jak twierdzi, w naszym mieście jest mało sklepów z dobrymi i świeżymi rybami.

Jak nam powiedział, najlepszymi rybami są ryby morskie, zawierające zdecydowanie najwięcej kwasów omega-3. W tej grupie są łosoś, makrela, śledzie, szproty, sardynki, a ze słodkowodnych to pstrąg.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie ryb? Przede wszystkim należy obejrzeć skrzela- muszą być różowe. Jeśli są szare, to nie kupujmy takiej ryby. Nie bójmy się spojrzeć rybie w oczy- powinny być przejrzyste.

Pan Marcin zaproponował również ciekawy i prosty przepis na danie rybne. To przepis na łososia.

Koperek mieszamy z oliwą z oliwek, skrapiamy łososia cytryną i dodajemy sól i pieprz. Polewamy naszą rybkę oliwą z oliwek i wkładamy do piekarnika na 10-15 minut na 180 stopni. Danie gotowe! Szybko, zdrowo i pysznie.

Zapraszamy Wszystkich sprzedawców, którzy chcą wsiąść udział w naszej akcji Sprzedawca- Doradca. Jeśli chcecie podzielić się swoją wiedzą, przedstawić ciekawe porady i pomysły właśnie z Twojego sklepu, wyślij zgłoszenie na mejla: www.jaw.pl@gmail.com Przyjedziemy i do Ciebie!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki