Naturalne i ekologiczne zapachowe świece sojowe – Manufaktura Bonnie

REKLAMA

Świece sojowe Bonnie pomagają się zrelaksować, odprężyć i ukoić nerwy. Naturalne zapachy mają niezwykłą moc. W Bonnie stawiamy na wysoką jakość świec i poszanowanie środowiska. Nosze świece zapachowe tworzymy sami, własnoręcznie, wyłącznie z ekologicznych materiałów i w modelu zero-waste. Sprawdź całą naszą kolekcję w sklepie internetowym Manufaktury Bonnie pod adresem https://bonnie.pl/ i daj się uwieść wyjątkowym aromatom.

Świece sojowe o zapachu mango, truskawki, dynii z przyprawami korzennymi, kokosa, leśnego spaceru, różowego szampana, ananaza, magnolii a może czekolady z kokosem. Przygotowaliśmy dla fanów świec sojowych ponad 40 unikalnych zapachów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapachowe świece sojowe – Hit 2020!

Jesteśmy coraz bardziej świadomi dbania o czyste środowisko. Coraz częściej wybieramy naturalne produkty ze zrównoważonych upraw. Pamiętamy również o tym jak ważne w naszym zdrowiu jest relaks i odprężenie. Naturalne świece sojowe Bonnie to odpowiedź na te potrzeby. Bonnie to naturalna aromaterapia zamknięta w eleganckim słoiczku. Świeczki zapachowe pomagają nam się odpręzyć i wprowadzą nas w błogi nastrój spokoju.

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki