Podczas wirtualnego zwiedzania można samemu zwiedzić wystawy stałe prezentowane w Muzeum Miasta Jaworzna.

W najbliższy piątek 30 października 2020 roku Muzeum Miasta Jaworzna udostępni na swojej stronie internetowej efekty realizacji zadania pt. Muzeum w sieci – wirtualne zwiedzanie Muzeum Miasta Jaworzna, które składa się z trzech elementów.

REKLAMA

Pierwszy obejmuje realizację wirtualnego zwiedzenia muzealnych wystaw stałych, w trakcie którego będzie można zapoznać się z osiemdziesięcioma eksponatami, dla których przygotowano dedykowane infografiki, oraz obejrzeć multimedia zamieszczone na wystawach.

Dla ponad 80 eksponatów przygotowano infografiki z najważniejszym informacjami o eksponatach.

Następnie można wziąć udział w oprowadzaniu po wystawach stałych wspólnie z pracownikami naszego Muzeum oraz obejrzeć pięć lekcji muzealnych, przygotowanych w oparciu o eksponaty ze zbiorów muzealnych. Ponadto udostępniamy materiały multimedialne prezentowane na wystawach stałych (filmy, prezentacje multimedialne, animacje) oraz wydawnictwa muzealne w formie e-booków. Skorzystanie ze wszystkich elementów wykonanych w ramach zadania i opublikowanych na stronie internetowej jest całkowicie bezpłatne. Realizację zadania dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Podczas wirtualnego zwiedzania można samemu zwiedzić wystawy stałe prezentowane w Muzeum Miasta Jaworzna.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki