Przyjaciele i sąsiedzi, założyciele zbiórki dla Julci na portalu zrzutka.pl, której tata zginął w wypadku samochodowym 17 października w Jaworznie, chcą bardzo podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy wsparli rodzinę.

REKLAMA

 

Okazaliście wiele serca, pomagając. Chodź pani Krysia mama Julci prócz okazanego jej wsparcia i Waszej pomocy dostała również lawinę przykrości ze strony innych ludzi co bardzo ją dodatkowo podłamało. Jak powiedzieli nam założyciele zbiórki, czyli przyjaciele, sąsiedzi chcieli pomóc rodzinie, dlatego sami zorganizowali zbiórkę, choć nie mieli pojęcia, że w tak przykry sposób odbije się ona właśnie na rodzinie.

„Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści, dlaczego pomoc drugiemu człowiekowi jest tak negowana, dlaczego osoba, która nie sama poprosiła o pomoc, musi tyle dodatkowo wycierpieć przez innych ludzi, coś strasznego. Zbiórka była tylko i wyłącznie inicjatywą przyjaciół i sąsiadów pani Krysi i Juleczki, sama pani Krysia nie zgłosiła się do nas o pomoc, my sami chcieliśmy to zrobić, bo wiemy, jak będzie jej teraz ciężko. Czy to jest taka zbrodnia pomóc człowiekowi, który tej pomocy potrzebuje? Choć jesteśmy wstrząśnięci całą tą sytuacją, to bardzo chcemy podziękować ludziom, którzy nam pomogli i rozumieją, co to znaczy pomagać. Dziękujemy.”- powiedziała nam założycielka zbiórki.

Jednak większość ludzi ma ogromne serce i nasi mieszkańcy pokazali to kolejny raz!!! Brawo Wy!!! Bardzo dziękujemy w imieniu założycieli zbiórki.

https://zrzutka.pl/yt7gj5

 

Wypadek śmiertelny przy ul. Grunwaldzkiej

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki