REKLAMA

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, zatem to czas najwyższy, aby pomyśleć o ciekawych pomysłach na prezent. Wszak każdy powód jest dobry, aby ten prezent kupić czy go dostać. Oczywiście jesteśmy totalnymi przeciwnikami prezentów typu skarpetki, ale nie oznacza to wcale, że trzeba wydać dużo pieniędzy. A więc przechodząc do meritum, w dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam top 5 ciekawych pomysłów.

Pomysł nr 1: kalendarz adwentowy

Nasza pierwsza propozycja ucieszy wszystkich łasuchów, a przy tym zjedzenie tej łakoci nie będzie powodować wyrzutów sumienia. Zaraz wytłumaczymy dlaczego. Otóż polecamy Wam zakup kalendarza adwentowego. Tutaj wybór macie ogromny, możecie wybrać nie tylko ten z czekoladkami, ale także z żelkami, choć naszym zdaniem najlepszym wyborem jest kalendarz fit, czyli z batonikami zbożowymi. Dzięki temu zjedzenie takiej łakoci nie będzie wywoływać wspomnianych wcześniej wyrzutów sumienia. Oczywiście nie każdy lubi słodycze, choć osobiście nie znamy osoby, która za słodyczami nie przepada. Ale jeżeli Wy taką znacie i chcecie podarować jej kalendarz adwentowy, to możecie wybrać ten z torebkami herbaty, czyli w kalendarzu znajdują się 24 torebki tego smacznego napoju, a więc na jednej dzień jedna i tak aż do świąt. Ale to nadal nie koniec możliwości, bo są też kalendarze z kosmetykami, które zachwycą każdą kobietę, która lubi się malować, a także stawia na codzienną pielęgnacje skóry.

Pomysł nr 2: coś rowerowego

Coraz więcej osób stawia na aktywności fizyczne i wybiera jazdę na rowerze, zatem dla każdego miłośnika jednośladu bardzo łatwo można znaleźć prezent. Tutaj należy wziąć pod uwagę przewidziany budżet, bo choć rowery nie są bardzo drogie, to jednak swoje kosztują, ale możecie także wybrać coś skromniejszego np. śmieszny dzwonek, który rzeczywiście nie jest tylko dizajnerskim prezentem, ale także wpływa na bezpieczeństwo. Można także wybrać kask czy ochraniacze. Zatem wystarczy tylko znaleźć jeszcze dobry sklep rowerowy z bogatą ofertą i po problemie. Gwarantujemy, że każdemu miłośnikowi dwóch kółek prezent związany z zainteresowaniami się spodoba.

Pomysł nr 3: miły wieczór

Ok, będąc w wieloletnim związku można nieco zapomnieć o romantyzmie, ale każdy powód jest dobry, aby sobie o nim przypomnieć. Trzeba więc jasno stwierdzić, że nasza następna propozycja będzie prezentem nie tylko dla osoby obdarowanej, ale i organizatora, wszak zobaczyć uśmiech na ustach ukochanej osoby jest bezcenne. Zatem nasz pomysł nie jest jednowymiarowy, bo trzeba nieco go zaplanować, a więc prezentem jest zorganizowanie miłego wieczoru. Na samym początku należy przygotować pyszną kolację, kolejnym krokiem jest zjedzenie deseru, tutaj polecamy Wam brownie, także własnoręcznie przygotowane. Deser możecie zjeść na tarasie przykryci kocem, popijając gorącą czekoladę a dalsza część wieczoru już zależy od Was.

Pomysł nr 4: domowe spa

W normalnej sytuacji pomysłem na prezent byłby voucher do spa na cały dzień masaży czy innych zabiegów pielęgnacyjnych. Ale z powodu koronawirusa lepiej siedzieć w domu i wychodzić tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Co oczywiście nie oznacza, że nie można zorganizować spa w domu. Zatem wystarczy zamówić świeczki zapachowe, ale i olejki aromatyczne. Wanna wody z pianą oraz płatki róż, to kolejny punkt, o którym należy pamiętać. Pozostaje już tylko lampka szampana i wieczór domowego spa może być bardzo udany. Zawsze też na smartfonie można włączyć ulubioną muzykę i relaksować się oraz odpoczywać.

Pomysł nr 5: wystarczy zamówić

Tak właśnie dotarliśmy do pomysłu nr 5, choć on jest akurat najłatwiejszy w zrealizowaniu, bo wystarczy go tylko zamówić. Otóż nie od dziś wiadomo, że kwiaty są dobrym prezentem, ale zamiast bukietu róż można wybrać misia z róż. Oczywiście jeżeli Wasz budżet jest większy, warto postawić na prezent typu ulubione perfumy, albo też wisiorek z serduszkiem, ale z białego złota.

Pamiętajcie, że prezenty mogą być śmieszne, ale nie powinny mieć drugiego dna, czyli nie można zakupić np. body uciskowego czy książki o odchudzaniu tylko po to, aby dać komuś do zrozumienia, że powinien schudnąć. Prezent ma cieszyć, a nie powodować smutek czy złość.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki