Chroń siebie i innych – ostrożności nigdy za wiele

Bądź ostrożny, dbaj o siebie i innych! Apeluje do wszystkich mieszkańców i spółdzielców Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik.

REKLAMA

Wiele osób przechodzi koronawirusa bezobjawowo. Brak charakterystycznych dolegliwości może uśpić naszą czujność i sprawić, że nieświadomie będziemy zarażać innych. To właśnie między innymi dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

W zakresie awarii w naszych mieszkaniach, pod kątem natychmiastowej interwencji pracowników spółdzielni, zwróćmy najpierw szczególną uwagę na ocenę zdarzenia. W przypadku sytuacji, problemu, który nie wymaga obecności pracowników, mogą zostać rozwiązane we własnym zakresie bądź odłożone na późniejszy okres, wykorzystujmy kontakty telefoniczne bez konieczności osobistego załatwienia sprawy w siedzibach i administracji spółdzielni.

Chrońmy siebie i innych! Najskuteczniejszą bronią w walce z koronawirusem jest nasze odpowiednie zachowanie i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, apeluje pan wiceprezes Zarządu SM Górnik Andrzej Zając.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Przemówienie niczym z jakiejś konferencji premiera. Panie Prezesie Zając a skąd Pan wie, że pracownik, przychodzący na przegląd do mieszkania jest zdrowy??? Jest Pan jakimś jasnowidzem? Bo tak Pan zapewnia w tym swoim przemówieniu. Jeżeli Pan tak twierdzi to znaczy się, że jest Pan kompletnie oderwany od rzeczywistości. Otóż to, że komuś test wyszedł ujemny nie oznacza, że nie jest zakażony, tylko, że mu test a daną chwilę nie wykrył COVID-a. I nawet na wynikach z testów pisze wyraźnie, że test nie oznacza, że delikwent nie jest zakażony. Więc proszę bzdur nie wygadywać.