Dołącz do naszej akcji! Wspieramy Lokalnych Przedsiębiorców

W czasie pandemii pokażmy naszą solidarność i wspólnie wesprzyjmy nasze lokalne, jaworznickie firmy. Razem przetrwajmy ten trudny czas!

REKLAMA

Czas pandemii to wyjątkowo trudny czas, trudne tygodnie przetrwania wielu firm a kolejne tygodnie na pewno nie będą łatwiejsze. Koronawirus wywrócił do góry nogami nasze życie. Dziś wysiłki koncentrują się na zatrzymaniu epidemii, ale obostrzenia spowodowały spowolnienie lub wręcz zatrzymanie działalności wielu firm. Zagrożone są budowane od wielu lat biznesy, zagrożone są miliony miejsc pracy.

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie! Pozyskując lokalnych i regionalnych klientów. Bo właśnie to daje miejsca pracy, jest podstawą bytu mieszkańców naszego miasta.

Pokażmy solidarność, nie dajmy się złamać. Razem przetrwajmy ten trudny czas! Pani Beata doświadcza to na własnej skórze. Boi się by nie pozamykano wszystkich sklepów tak jak na wiosnę , bo nie podniesie się już kolejny raz.

Na pytanie, co by chciała powiedzieć do wszystkich ludzi, którzy będą ją oglądać, odpowiedziała:

Kochani pamiętajcie jesteśmy dla Was, nie musicie nigdzie szukać jeździć wystarczy tylko do nas przyjść a my już odpowiednio o was zadbamy, doradzimy, dajcie nam szanse przetrwać, wspierajmy lokalnych przedsiębiorców! Serdecznie Was zapraszamy!

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE SKLEPY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki