REKLAMA

Ekogroszek w cenie hurtowej to oszczędność, a często też wygoda. Coraz łatwiej znaleźć bowiem ofertą odpowiednią dla potrzeb różnych klientów. Sprawdź, dlaczego warto kupić ekogroszek z hurtowni przez internet.

Ekogroszek hurt i detal – jakie są możliwości?

Ekogroszek w mniejszych ilościach można bez problemu kupić w wielu hipermarketach, stacjach benzynowych i innych punktach handlowych, a także w lokalnych składach węgla. Nie są to jednak najtańsze opcje, więc klienci, którzy potrzebują więcej opału oraz ci, którzy kupują go na użytek komercyjny, powinni zainteresować się ekogroszkiem w hurcie. Cena może być różna w zależności od liczby ton i miejsca zakupu, jednak zawsze jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Hurtową sprzedaż ekogroszku prowadzą między innymi bezpośrednio kopalnie. Często jednak opał dostępny jest jedynie luzem, a do tego transport trzeba zorganizować we własnym zakresie. Ponadto wybór będzie ograniczony tylko do paliwa wytworzonego z krajowego węgla. Ekogroszek w cenie hurtowej, kupowany w kopalni może być natomiast naprawdę tani. Mimo to w wielu przypadkach lepszym wyborem są hurtownie ekogroszku, które też oferują atrakcyjne ceny, a ponadto mają dodatkowe zalety.

Ekogroszek z hurtowni – dlaczego warto i jaki wybrać?

Na polskim rynku działają liczne hurtownie ekogroszku, które oferują opał przez internet. Skala ich działalności może być różna, ale często zapewniają darmową dostawę pakowanego paliwa, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Workowany ekogroszek kupowany hurtowo jest tym bardziej opłacalny, im mniej pośredników, warto więc stawiać na większe firmy produkujące wysokiej jakości opał z krajowego lub importowanego węgla.

Dobrym przykładem jest Najlepszyekogroszek.pl, którego produkty wyróżniają się odsiarczeniem, niską i wilgotnością, a do tego generują mało popiołu i są dostępne w 3 wariantach o różnej maksymalnej wartości opałowej: 24 MMJ/kg, 27 MJ/kg i 29 MJ/kg (więcej informacji na stronie: https://najlepszyekogroszek.pl/). Minimalna wielkość zamówienia to 1 tona, więc oferta jest dopasowana także do potrzeb klientów indywidualnych, którzy chcą kupić ekogroszek hurtem na cały sezon grzewczy.

Ekogroszek: hurtownia dla klientów biznesowych

Najlepszyekogroszek.pl oferuje jednak również ekogroszek w cenach hurtowych dla klientów biznesowych, takich jak składy węgla, stacje benzynowe, hurtownie budowlane i inne punkty handlowe. Firma ma umowy z największymi firmami transportowymi w kraju, choć istnieje także możliwość odbioru towaru własnym transportem.

Hurtownia ekogroszku daje też kontrahentom korzystne warunki płatności, z terminami aż do 90 dni i możliwością skorzystania z kredytu kupieckiego nawet do 100 000 zł. Opał jest pakowany w wysokiej jakości worki foliowe z system mikrowentylacji, zabezpieczany folią stretch i taśmą polipropylenową oraz dostarczany na bezzwrotnych paletach.

Ekogroszek workowany w hurcie to nie tylko bardzo duża wygoda, ale też możliwość personalizacji worków. Hurtownia Najlepszyekogroszek.pl współpracuje z firmami, które wykonują projekty i realizują nadruki według wskazań partnerów handlowych, ale ma także gotowe projekty materiałów, które udostępnia im bezpłatnie.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki