REKLAMA

Zdrowie to istotna kwestia, bez tego elementu życie narażone byłoby na ciągłe niebezpieczeństwo. Żeby lepiej chronić siebie i swoich bliskich, warto skorzystać z opieki medycznej w prywatnych placówkach medycznych. W Polsce na wizytę do specjalisty czeka się bardzo długo, nierzadko taka wizyta jest konieczna do przeprowadzenia gruntownych badań, których nie może zapewnić lekarz pierwszego kontaktu. Rozwiązaniem przydatnym dla każdego może być pakiet opieki medycznej Lux Med.

Dlaczego warto zdecydować się na tę firmę?

Rozbudowana sieć placówek medycznych tej firmy jest zauważalna, dobrze przygotowane do leczenia pacjentów placówki znajdują się w każdym większym mieście. Zlokalizowane są w wygodnych dla niejednego mieszkańca takiego miasta obszarach. Do dyspozycji są różni specjaliści, a także lekarz pierwszego kontaktu, który jest w stanie wykonać podstawowe testy i badania.

Żeby móc skorzystać ze wszystkich opcji, warto zdecydować się na pakiet opieki medycznej Lux Med. Taka decyzja będzie opłacalna szczególnie pod względem finansowym, szybciej też będzie można się umówić na daną wizytę u specjalisty.

Doświadczony personel medyczny jest w stanie udzielić pomocy zarówno dorosłemu pacjentowi, jak i dzieciom. Rezerwacja czy odwoływanie wizyt odbywa się drogą internetową, to nowoczesne udogodnienie jest komfortowe dla samego pacjenta oraz dla personelu.

Ile kosztuje wykupienie pakietu?

W zależności od potrzeb czy grup wiekowych można w ofercie odnaleźć interesującą dla siebie propozycję. Leczenie z takim pakietem nie musi być kosztowne, każdy jest w stanie sobie na taką usługę pozwolić. Podstawowy pakiet, który obejmuje wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, wykonywanie niezbędnych badań, między innymi morfologii oraz wizytę u niektórych specjalistów to roczny koszt 950 zł.

Rozszerzenie pakietu oznacza podniesienie kosztów do prawie 2300 zł na rok. W kompletnym zestawie pacjent ma do wyboru aż 33 specjalistów różnych dziedzin, wszystkie badania specjalistyczne, wizyty domowe, fizjoterapię, zabiegi ambulatoryjne.

W placówkach Lux Med osobne pakiety przewidziane są dla seniorów, wszystkie osoby, które skończyły 71 rok życia, mogą wykupić dla siebie wygodny w użytkowaniu pakiet. Produkt można w każdym takim przypadku rozłożyć na raty.

Dlaczego pakiety się opłacają?

Osoby, które muszą, ze względu na występowanie wielu chorób przewlekłych, pojawiać się u lekarza często, powinny zatroszczyć się o komfort takich wizyt. O wiele łatwiej zrobić to w prywatnych placówkach medycznych niż w publicznych, gdzie wszystkie gabinety lekarskie są przepełnione. Lux Med poprawnie troszczy się o potrzebny każdego pacjenta, seniorzy odnajdą tutaj łatwą drogę do niejednego specjalisty, w ten sposób będą mogli żyć długo i szczęśliwie.

Z myślą o emerytach i rencistach powstały takie wygodne w płaceniu, stosunkowo niedrogie pakiety opieki medycznej. Wykupuje się je, po czym za każdym razem, gdy potrzebny jest specjalista, można sobie o nich przypomnieć i umówić się bezproblemowo na wizytę w placówce.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki