Jaworznianka nagrała wideo i wygrała kuchnię w konkursie IKEA

Ponad 400 zgłoszeń wpłynęło na urodzinowy konkurs zorganizowany przez sklep IKEA w Katowicach. Zadaniem było przygotowanie pracy konkursowej na temat „Jak sklep IKEA pomógł zmienić Twoje życie na lepsze”. Najlepszy okazał się Pan Paweł z Lublińca. W nagrodę otrzymał kartę upominkową IKEA na urządzenie kuchni o wartości 20 000 zł.

REKLAMA

Drugie miejsce przypadło Pani Karolinie z Jaworzna, a trzecie Pani Beacie z miejscowości Łęg.

– Zależy nam na budowaniu bliskości marki z konsumentami, nie tylko w najbliższym obszarze naszego sklepu a w całym województwie śląskim. Stąd decyzja o uruchomieniu nowych punktów. Taką opcję można wybrać po dokonaniu zakupów na stronie internetowej. Koszt tej usługi to 29 zł bez względu na wielkość zamówienia. Klient może kupić na przykład sam materac, ale też na przykład kuchnię i zapłaci tę samą cenę – 29 zł właśnie. Inaczej jest w przypadku dostarczenia produktu bezpośrednio do domu, kiedy to cena uzależniona jest od wielkości paczki – podkreśla kierownik ds. klienta biznesowego, lokalnego marketingu / zrównoważonego rozwoju IKEA w Katowicach. – Odpowiadając na oczekiwania Klientów IKEA w połowie listopada br. wprowadziła również nową usługę „Dostawa do Paczkomatów”. Klienci kupujący produkty na stronie IKEA.pl mogą wybrać jeden z ponad 9 tysięcy Paczkomatów InPost w całej Polsce, do których trafi zamówienie  dodaje Monika Kosakiewicz-Komasara. 

Te działania wpisują się w wartości i wizję IKEA, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla wielu ludzi. Od lat nieprzerwanie z dbałością o zrównoważony rozwój.

Zwycięskie filmy można zobaczyć na stronie IKEA:

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/katowice/konkursu20latikeakatowicezobaczlistezwyciezcow-pubd4c80a10 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki