Firma Turbo Tec z Jaworzna zaprasza Państwa do skorzystania z oferty serwisu pojazdów. Obsługujemy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe wszystkich marek. Połączenie doświadczenia i wiedzy naszej kadry oraz najnowocześniejszych urządzeń i technologii serwisowych zapewnia trafne zdiagnozowanie i skuteczne usunięcie nawet najbardziej skomplikowanych usterek.

REKLAMA

Zakres usług obejmuje zarówno szybkie czynności obsługowe i diagnostyczne takie jak wymiana płynów eksploatacyjnych, wymiana elementów układu hamulcowego, wymiana elementów zawieszenia pojazdu i układu kierowniczego, kontrola i regulacja geometrii zawieszenia, diagnostyka komputerowa silnika i innych sterowników oraz bieżąca obsługę układu klimatyzacji, jak i bardziej skomplikowane, specjalistyczne usługi polegające na diagnostyce i naprawie układu doładowania silnika (wraz z profesjonalną regeneracją turbosprężarki), diagnostykę i naprawę układu wtryskowego silników diesla (wraz z profesjonalną regeneracją pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy), diagnostykę i naprawę układów wspomagania kierownicy (wraz z profesjonalną regeneracją przekładni i kolumn kierowniczych), diagnostykę i naprawę układów klimatyzacji (wraz z profesjonalną regeneracją kompresorów klimatyzacji).

Dużą zaletą dla Klientów jest wykonanie całości procesu naprawy „pod jednym dachem” – demontaż, regeneracja uszkodzonego elementu oraz jego montaż w pojeździe są wykonywane w naszej firmie. Pozwala to oszczędzić czas oraz daje pewność, że po montażu zregenerowany podzespół będzie pracował prawidłowo.

Na szczególną uwagę zasługuje szybka, bezpieczna i ekologiczna usługa czyszczenia filtrów stałych (DPF/FAP) oraz katalizatorów (w tym SCR/Denox). Oferujemy demontaż filtra, jego czyszczenie na specjalnym urządzeniu oraz ponowny montaż w pojeździe.

Warto wspomnieć, że nasz serwis posiada autoryzacje firm Bosch, Delphi, oraz VDO/Continental w zakresie naprawy układów paliwowych silników diesla.

To tylko część usług z naszej bogatej oferty, więcej informacji znajdziecie Państwo na http://www.turbotecserwis.pl i www.turbo-tec.eu oraz pod numerami telefonów (32) 222 22 62, (32) 617 77 33.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki