Lokalni są fajni: sklep odzieżowy „Twój Styl”

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów czy zamawianie produktów od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

Jedną z branż, która cierpi z powodu pandemii, jest branża modowa. Sklepy odzieżowe bardzo mocno odczuwają brak klientów i coraz bardziej załamują ręce czy przetrwają ten trudny czas.

Jak powiedziała nam pani Magdalena ze sklepu Twój Styl, który mieści się w Centrum Handlowo-Usługowym Manhattan przy ulicy Mostowej 1 klientów nie ma, ludzie boją się wychodzić z domu, zamawiają przez internet, tym samym oni jako lokalne sklepy cierpią na brak klientów i brak sprzedaży.

W sklepie znajdziecie odzież polskich producentów od rozmiaru 36 nawet do rozmiaru 52. Więc każdy znajdzie dla siebie coś pięknego i wygodnego. Wystarczy tylko przyjść i wybierać!

Już marcowa pandemia bardzo mocno ich przygnębiła, gdy zaczęli się podnosić, druga fala na nowo zwaliła ich z nóg. Klientów brak.

Mimo wszystkiego wierzą, że dzięki solidarności i wsparciu ludzi dadzą radę, przetrwają i będą mogli dopieszczać każdego klienta tak jak do tej pory.

Pani Magda serdecznie zaprasza do swojego sklepu i jednocześnie prosi, by odwiedzać to miejsce i wspierać ich, właśnie te lokalne sklepy, by dać im szanse na przetrwanie.

Bardzo prosimy o Wasze wsparcie o wsparcie małych przedsiębiorców, małych sklepików, bo bez państwa nie przetrwamy. Nie przetrwamy pandemii.– powiedziała pani Magda.

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki