Lokalni są fajni: sklep zoologiczny

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów czy zamawianie produktów od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

W związku z pandemią drastycznie zmieniło się codzienne życie milionów Polaków. W tym trudnym czasie działalność wielu lokalnych przedsiębiorców, branż w tym również branży zoologicznej, uległa znacznemu pogorszeniu.

Pani Barbara właścicielka sklepu zoologicznego mieszczącego się w Centrum Handlowym Manhattan przy ulicy Grunwaldzka 231 w Jaworznie powiedziała nam, że branża zoologiczna również potrzebuje wsparcia i solidarności wszystkich ludzi.

„W czasie pandemii każdy przedsiębiorca zmaga się z ogromnym spadkiem sprzedaży, jest mniej ludzi, jest nam ciężko przetrwać. Jednak liczymy, że damy radę, dzięki Wam drodzy klienci. Wspierajmy się. Wspierajmy lokalne sklepy”.

W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego twój pupil potrzebuje. Asortyment sklepu został dobrany tak, aby zaspokoić potrzeby każdego zwierzaka. Karmy, akcesoria, kosmetyki pielęgnacyjne, zabawki i wiele innych potrzebnych produktów dla zwierząt.

Pani Basia serdecznie zaprasza do swojego sklepu, by klienci odwiedzali to miejsce i wspierali lokalne sklepy.

„Niestety wszyscy odczuwamy skutki pandemii. Wszyscy się boimy, ale trzeba sobie jakoś radzić. U nas na targowisku możecie się czuć drodzy klienci bezpiecznie, trzymamy się określonych zasad sanitarnych w kontaktach z innymi, bo zdrowie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Pamiętajcie, bez Was nie będzie nas. Wspierajmy lokalne sklepy”.

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki