Lokalni są fajni: Zakład Optyczny

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Wiele lokalnych firm jest teraz w bardzo trudnej sytuacji – każda z nich to przedsiębiorcy i pracownicy! Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów czy zamawianie produktów od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

Każdy lokalny sklep, zakład czy salon próbuje przetrwać ten trudny czas. Tak jest w przypadku zakładów optycznych, jeden z nich odwiedziliśmy dziś z kamerą.

Ponieważ misją optyka jest służyć klientom, nie mogą zostawić ich bez możliwości wykonania czy naprawy okularów. Jednak bez nich, klientów jak powiedziała nam pani Joanna, nie przetrwają.

Jeżeli będzie tak, jak jest do tej pory, to nie będziemy w stanie przetrwać, klientów jest coraz mniej, każdy z wiadomych oczywiście powodów woli siedzieć w domu, izolować się, czy zamawiać okulary przez internet, ale jeśli nie będzie klientów, to my nie przetrwamy.

Zakład podszedł starannie to tego, by przede wszystkim zabezpieczyć go we wszystkie środki bezpieczeństwa. Są wyczuleni, by zachować ostrożność i spełniać wszystkie zalecenia sanitarne. Zdrowie, bezpieczeństwo i komfort to dla nich priorytet.

Wierzą, że przetrwają ten trudny czas. Pokażmy więc naszą lokalną solidarność! Kupujmy lokalnie!

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki