Lokalni są fajni: Zakład Szewski „U Piotra”

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów, zamawianie produktów, czy wykonywanie usług od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

Od wielu lat naprawia buty jaworznianom. Daje im drugie życie. Kocha swoją pracę. Kilka lat temu, gdy padały zakłady szewskie, on postanowił zostać na rynku i robić to, co kocha w stu procentach. Jednak czas pandemii jest dla niego bardzo ciężki. Ludzie z uwagi na strach przed wirusem przestali przynosić buty do naprawy.

„Poszukajcie w domach butów, które nadają się do naprawy, nie wyrzucajcie ich, ja dam im drugie życie. A dzięki temu, że będę mógł to zrobić, Wy pomożecie mi przetrwać” – apeluje pan Piotr.

Dobry fach w ręku pozwalał mu na utrzymanie się na rynku, a lokalna społeczność zwykle nie szczędziła podziwu za dobrze wykonaną robotę. Wydaje się, że tak było jeszcze do niedawna teraz coraz trudniej mu przetrwać. Tylko dzięki klientom będzie mógł dalej działać.

Oprócz naprawy obuwia można w zakładzie u pana Piotra skorzystać z ostrzenia noży, nożyczek, podstawowych narzędzi domowych.

Więc pamiętajmy o wzajemnym wspieraniu się. Tylko razem uda nam się przetrwać ten trudny okres. Pan Piotr serdecznie zaprasza do swojego zakładu, który mieści się w Jaworznie przy ulicy Henryka Sienkiewicza 9.

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki