REKLAMA

Jak co roku, zorganizowany w Polsce został plebiscyt “Orły Rachunkowości”, w którym brane pod uwagę są oceny satysfakcji klientów poszczególnych biur rachunkowych. Na podstawie średniej ocen wyłania się zwycięzców. Które biuro rachunkowe otrzymało złote odznaczenie “Gold 2020” w tegorocznej edycji?

Satysfakcja klienta biura rachunkowego – odznaczenie “Gold 2020”

Niewątpliwie biura rachunkowe, które dbają o satysfakcję swoich klientów ze współpracy w zakresie usług księgowych i kadrowo-płacowych zasługują na wyróżnienie jakim jest złote odznaczenie “Gold 2020”. Plebiscyt Orły Rachunkowości zbiera oceny z google.pl, facebook.com, panoramafirm.pl, grupon.pl, zumi.pl, cylex.pl, pkt.pl, nf.pl i jakieopinie.pl, a następnie na podstawie średniej ocen wyłania biuro rachunkowe, które uzyskało najlepszy wynik.

Biuro rachunkowe w regionie z odznaczeniem Gold 2020

W naszym regionie to szczególne odznaczenie w 2020 roku otrzymało biuro rachunkowe Warido Accounting Sp. z o.o., które uzyskało wynik 9.9/10 na podstawie 91 opinii klientów. Warido świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla jednoosobowych działalności gospodarczych, a także spółek z o.o. z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wysokie opinie zawdzięczają indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, a także wysoką jakością usług, którą zapewnia wyspecjalizowana kadra.

Biuro rachunkowe Warido Accounting

Warido nieprzerwanie, od 2005 roku rozbudowuje portfolio swoich zadowolonych klientów. Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany podjęciem współpracy z biurem rachunkowym Warido to na stronie internetowej biura znajduje się krótki formularz wyceny usług księgowych i kadrowo-płacowych. Przełom roku to doskonały moment na zmianę biura rachunkowego! Link do formularza znajdą Państwo tutaj: https://warido.com/zapytanie-ofertowe/ .

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki